| EternalWinter a întrebat:

Eu si iubitul meu implinim o luna de cand suntem impreuna. As vrea sa ii scriu o felicitare, ceva. Aveti idei? Mentionez ca azi am facut o gluma foarte proasta si. azi ne-am certat destul de rau. ne-am despartit putin. Atat de rau s-a suparat. Dau fundita Multumesc.

4 răspunsuri:
| Lette a răspuns:

Eu iti propun sa ii faci un filmulet.O sa il impresioneze sigur!

| hunterpainting a răspuns:

Nu merge cu felicitari

spune-i ca vrei sa te revansezi pentru gluma proasta si iti zice el ce sa faci

| EternalWinter explică (pentru hunterpainting):

Am incercat si asa. Nu merge. El spune ca ma iarta... M'am rugat de el, dar... Ma simt inca vinovata.

| Melannya a răspuns:

Pai numai tu ai putea sa stii ce este de facut pentru ca tu il cunosti bine si cred ca ai putea sa iti dai seama ce l-ar putea impresiona.happy