| Diegoxyz a întrebat:

Eu stau cu mama, sora mea si bunicii mei.
sunt mutat in orasul asta de 4 ani
am prieteni aici, cunosc bine orasu si fac scoala tot aici
inainte stateam in Resita si acolo am o parte din familie si prieteni
De fiecare data cand ma intorc in Resita ma simt foarte bine si cand ma intorc inapoi in orasul actual ma simt trist, si e o atmosfera urata in casa(certuri..etc)
As vrea sa ma mut inapoi in Resita dar mama nu vrea iar asta ar insemna sa plec doar eu si sa stau la matusa mea, dar as fi mai fericit acolo
ce credeti ca trebuie sa fac?
Tin sa mentionez ca tata vine in fiecare vacanta sa ne vada si mi-e dor si de el cand pleaca in Spania la munca

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nai bani sa pleci stai unde esti acum.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar vrei sa iti hotarasca viata niste straini de pe net? Vrei si poti sa te muti, te muti inapoi. Nu vrei si nu poti nu te muti.

| DanielIlie a răspuns:

Du te acolo unde te simți tu cel mai bine, dar de comun acord cu mama. Multă baftă!

| AnimeLuverBoi a răspuns:

Ce intrebare este asta fa ce crezi ne crezi pe noi mai capabili sa iti rezolvam problemele cu familia si cu mutatul decat te crezi pe tine fa ce crezi