| Dyd78 a întrebat:

Eu sunt Balanta iar prietenul meu este Capricon, credeti ca o sa meargă?

10 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

Esti proasta daca crezi in asa ceva

| Stropdeploaie a răspuns:

Daca intervin si eu. o sa mearga sigur!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu de zodiac depinde o relatie, ci de: sentimente, atractie, loialitate, compatibilitate, educatie samd.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Clar nu va merge. Nu are cum când îți bazezi relația pe treburi din astea

Bula
| Bula a răspuns:

Balantele sunt persoane echilibrate, iar capricornii sunt persoane calculate.
Ca urmare, sunt un cuplu care analizeaza si procedeaza mai echilibrat decat cuplurile din multe alte zodii.
Insa, cu timpul, tendintele se vor schimba, dupa varsta de 35-40 ani devine tot mai semnificativ ascendentul fiecarei persoane din cuplu.
De asemenea, personalitatea trebuie analizata si numerologic, un alt factor determinant in viata, inclusiv in cuplu.
In concluzie, dupa zodia nasterii sunteti un cuplu potrivit, dar pot interveni momente in viata care pot sa puna relatia voastra sub intrebari, tocmai din cauza tendintelor principale.
In orice caz, TU va trebui sa gasesti echilibrul, iar partenerul tau sa studieze in profunzime, inclusiv dedesubtul lucrurilor. In acest caz veti fi in stare sa treceti impreuna si peste obstacolele vietii.

| MGEORGESCU a răspuns:

O sa mearga daca va iubiti cu adevarat, daca va respectati, daca sunteti sinceri unul cu celalalt, daca aveti incredere, etc, astea fac o relatie sa functioneze nu compatibilitatea dintre zodii.

| Adry05 a răspuns:

Nu, departa-te de el, nu e posibila o asemenea relatie.

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât te lași influențată de zidiac o să iei decizii proaste.

| qwertpro a răspuns:

Nu trebuie sa atragi atentie atat de mult la ceea ce spune Horoscopul.Prognozele oferite de acesta sunt doar niste sfaturi orientative pe care le poti lua in calcul cand iei o decizie, dar nu trebuie luate in serios.Sunt milioane de cupluri Balanta+Capricorn si au trait o viata intreaga.Totul tine doar de voi, nu de zodii.Acestea nu au nimic cu voi, sunt doar niste "povesti inventate".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar crezi în aşa ceva? Şi chiar dacă vroai neapărat să ştii, nu putei să cauţi pe google?