| anonim_4396 a întrebat:

Exista siteuri pentru adolescenti pentru agățat online (fete de 15 ani)

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E cam ilegal ce vrei tu

| doctorandus a răspuns:

Cred ca e ilegal, iar daca n-ar fi ilegal ar urma probabil linsaj.

| anonimg a răspuns:

Daca vrei sa stii mai multe lucruri, citeste cartea aceasta: https://www.viatasisanatate.ro/iubeste-inteligent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista nici un site real de agatat fete indiferent de varsta, toate sunt vrajeli.
Incearca sa intelegi ca fetele is ca un aparat de citit cardul, daca nu cotizezi nu te baga in seama.
$$

| Țoglă a răspuns:

Tinder

| Rd79 a răspuns:

Facebook, Instagram, Tumblr...

| mariuscdrz a răspuns:

Exista Facebook si Instagram unde te poti baga cu fete random in seama ca sa le agati. laughing

| elKOSHMAR a răspuns:

Daca ai vrajeala aia dulce, poti agata si fara site uri.

| ioanarus a răspuns:

Nu