| anka a întrebat:

Exista vreun film care v-a facut sa plangeti? Am vazut,, A Walk To Remember" si am plans in hohote.

17 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Hachiko a Dog Story sad
E superb. Uita`te nu o sa regreti.

| 16.laura.16 a răspuns:

A Walk To Remember
La vita e bella
If only
Imi venea sa plang(sa nu mai spui la nimeni da cred ca am varsat o lacrimahappy

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Am plâns la multe filme dar tot aşa ca tine, singurul care să mi'l amintesc a fost "A walk to remember". De la jumate filmu nu m-am putut opri din plans iar la sfârşit aveam ochii roşii şi umflaţilaughing

| Puf a răspuns:

Si eu am plans la acel film. E foarte foarte frumos filmul, chiar daca e extrem de trist.

| kanajambe a răspuns:

Hai acum da-ti-mi AMUZANTlaughing
ca si eu am plans la acel film
o poveste impresionantahappy

| ♥.Sagemix a răspuns:

Keith si Titanic.hee hee

| gyorgya a răspuns:

August rush si the duchess.happy

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Si eu am plans la acesta, singurul.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Remember me si mai ales Titanic.

| diana a răspuns:

Titanic si Vagabontul milionarhappy

| babygirlmeli a răspuns:

Masca de fier, a walk to remember, titanic si peter panhee hee (plangeam ca ei nu au ramas impreunalaughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The notebook( si baietii plang la filmul asta, unii), Wall-e (cand vede robotica aia cum a avut Wall-e grija de ea cand era blocata) crying. La a walk to remember am plans prima data cand l-am vazut si gata dar la cele 2 inca mai plang.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember da intr-adevar.Acum doua zile mi l-am luat si eu... ce coincidenta. Oricum recomand PS:I LOVE YOU. dupa ce am vazut filmul mi-am luat cartea si am citit-o in doua zile.crde-ma iti va placea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember, If only, The notebook, Remember me, Marley&me(la astea tot filmul am dat apa la soricei) si mai sunt altele la care am plans doar la niste scene: A cinderella story, Greta, Freaky friday, Sweet november, Another cinderella story etc.

| JennyBerry a răspuns:

If only [ taxiul destinului ]
El alege sa moare in locul ei dand timpul inapoi.
Preferatul meu!

| elenaps a răspuns:

Titanic si mai nou, New Moon

| SummerRain a răspuns:

The notebook. E superb filmul. Recomand.