| brokxy a întrebat:

Familia mea m-a dat afara pentru ca mi-am facut prieteni si ies în oraș. Înainte stăteam toată ziua în casă mai ales vara. Exact toata ziua. Cand mergeam la scoala era doar școală si acasă la oră fixă.La muncă... muncă si acasa la oră fixă in weekend acasă. Sincer nu stiu ce sa fac. Eram în depresie înainte cand eram mereu acasă și acum mă simt mai fericita dar daca nu mă voi supune, chiar daca am 22 de ani nu o sa mai pot să locuiesc acolo.Acum sunt la un hotel singura.Ce o să fac mâine sincer nu am idee că am făcut booking pentru o noapte. Va rog spuneti-mi ce sa fac!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-au dat afară fiindcă că ți-ai făcut prieteni? straight face
Asta da familie unicat.

Dacă ai alte rude, contactează-le să te primească o perioadă, evident, contra-cost.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

AI servici? Cautati chirie nu sta la mila problemelor din casa unde ai fost crescuta. In caz contrat pana faci niste bani roaga o ruda sa te tina o vreme

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu dispera! Viata iti va arata calea. Maine? Mergi si cauta-ti chirie. Banuiesc ca ai un serviciu!

| Mosotti a răspuns:

Pai daca ai salariu si bani de hotel, ia-ti o garsoniera cu chirie si gata! E simplu.

| Wr3nch a răspuns:

Sa iti gasesti o chirie. Cu oameni de gen nu e de locuit.

| Iote a răspuns:

Inteleg ca ai un loc de munca. Te muti in chirie.
Maine te duci acasa si "te supui" pana iti gasesti o chirie si te muti.

| 4ndr33y a răspuns:

Prietenii stiu? Roaga-i sa te ajute.
Si eu am avut episoade de genul cu parintii, am tras tare si mi-am cumparat propria locuinta.
Timpul rezolva totul, trec si momentele astea dar nu neaparat usor...

Răspuns utilizator avertizat
| mdc98 a răspuns:

Pai daca asa familie ai, lasa-i naibii si cauta-ti o chirie