| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ati fi impresionate daca cineva (un baiat) cu care nu prea aveti tangente v-ar face o poezie sau mai multe? Poezie creatie proprie nu luata de pe internet sau din carti.

Răspuns Câştigător
| DarkFromGrave a răspuns:

Bineinteles ca o fata este impresionata de asa ceva. Insa depinde si de cum suna poezia si de simtul artistic al fetei ^-^

Daca vrei sa incerci asta mult succes ^-^

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
PAi, in primul rand as fi foarte impresionata de gestul si efortul lui, caci la urma urmei nu e chiar usor sa scrii o poezie. I-as multumii pentru efort, dar din moment ce n-am sentimente prea speciale pentru el, prea i-as da nici o sperantahee hee.
O zi buna!

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Exact asa este, o sa tot fac poezii si o sa le trimit la cate cineva, dar sunt sigur mie-n suta ca nu o sa am vreun beneficiu. laughing

| Flav a răspuns (pentru anonim_4396):

Poeziile le faci din suflet, nu pentru beneficii.

| Bellatris a răspuns:

Depinde, o mare parte din fete au uitat ce inseamna poeziile si scrisorile de dragoste si cauta baieti 'shmekerashi'. Ba chiar numai la auzirea ideii tale ar pufni in ras. Dar in fine, sa nu zic mai departe.

Nici baietii, nu sunt prea multi care fac asta asa ca eu una te apreciez. Din fericire, cum vad si pe aici, mai sunt fete care se topesc dupa poezii. happy

| AoBo a răspuns:

Dăhhhhh...

| IoanaGabe a răspuns:

Wow...Eu as fi love struck
Pt ca si eu scriu poezi mai de tot felul
Dar cand un baiat imi face o poezie de dragoste as fi impresionata puppy dog eyes
Pt ca nu toti baieti din lume stiu sa faca o poezie
Mai ales daca e una care iti place foarte mult kiss

| iiPucca a răspuns:

Pai da. daca iti place o fata o poezie sh o floare sunt perfecte ca fata s iasa cu tine la un suchappy