| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ati putea incepe o relatie cu un baiat de peste 24-25 de ani care nu a avut niciodata o iubita? Conteaza pentru voi ca el sa mai fi avut relatii in trecut? Argumentati de ce da, de ce nu.
Mersi!

Răspuns Câştigător
| Hope1992 a răspuns:

Da,nu vad care e problema, atat timp cat mie imi place cu atat mai mult, ma gandesc ca e mai serios si probabil de asta nu le-a schimbat prea usor.Inainte sa fii intr-o relatie cu el logic ca petreci putin timp sa iesi sa vezi daca e ceva in neregula cu el.
Si noi fetele oricum suntem geloase pe fosta si n-ai idee cate de compara cu ea sau se gandeste ca poate inca o mai iubeste, asa stai fara griji laughing.
Nu conteaza asa de tare multe lucruri, asta daca iti faci o relatie corect, cand iti place o persoana, nu o faci ca sa te valideze prietenii sau cine mai stie ce alte prostii.

| Hope1992 a răspuns (pentru Hope1992):

Ma mir ca mi-ai dat funda, la cat de agramat am scris "cate se compara cu ea sau se gandesc"...
Cateodata ma mir si eu ce non-sensuri pot sa scoata degetele mele la tastatura.

| anonim_4396 explică (pentru Hope1992):

M-am prins eu ce ai vrut sa spui laughing

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci un experiment de 3 luni. Cand vezi femei care iti plac le intrebi daca iti lasa nr de telefon sa iesiti la o plimbare, zici ca iti place de ea. Daca in alea 3 luni nici una nu accepta inseamna ca vei ramane singur pe vecie. Pe net gasesti numai panarame. In realitate personal zic fata in fata te astepti la orice.

| Adry05 a răspuns:

Mi-ar pune un semn de întrebare „de ce n-a mai avut relație până acum?", da acu depinde strict de el. dacă are tot felul de minusuri, fiind de altfel și motivul lipsei relației, cred că e evident.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da.
2. Nu contează.
De ce? Contează ce face acum, nu ceea ce nu a făcut până acum.
Dacă e vorba doar de sex, lipsa de experiență se poate recupera.

| Freya1 a răspuns:

Dacă acel băiat e un băiat ok, educat, respectuos si cu toate tiglele pe casa da, as incerca sa il cunosc si sa formez o relație daca totul e ok.

| SilentRain a răspuns:

Da, daca omul are bun simț și e genul meu
Mai mult m-ar pune pe gânduri un număr mare de relații

| Zuzu1991 a răspuns:

Daca ea e "mistress" al visurilor lui, iar el e sclav convins... DAAA
s-a pastrat pentru mistress perfecta

altfel, la 25 de ani pot fi probleme, de la nu am avut relatie pentru ca nimeni nu ma vrea (sunt prea imatur) pana la am avut numai sex, cu sau fara tarfe si nu am avut niciodata nici o intentie intr-o relatie

| Yuoia a răspuns:

Doar cele versate vor un baiat experimentat.
Altfel, nu este nici o problema.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Ar putea, dar doar daca arata bine, ceea ce e putin probabil daca nu a avut relatie pana la acea varsta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu. Din moment ce eu am 22 de ani și caut o relație serioasa. Un baiat(ca bărbat nu l poți numi) care nu a mai avut nicio relație nu poate sa mi ofere stabilitate (nu financiara). Adică e plictisitor sa înveți pe cineva sa aibă niște principii. Când eu deja am trecut printr o relație serioasa sa zicem și știu ce caut, ce greșeli sa nu repet, el trebuie sa învețe multe chestii.
In locul lui as incerca sa fiu cu o domnișoara la 17-19 anihappy

| Gligore2000 a răspuns:

Pe el l-as sfatui sa nu inceapa cu tine.

| Ana2920 a răspuns:

Nu contează pentru mine dacă a mai avut sau nu o relație înainte, contează să îmi placă mie și să fiu de o vârstă apropiată față de a lui.

| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

Cum a mai zis cineva, as vrea sa aflu de ce n-a avut o relatie pana la varsta aia