| DonGiani a întrebat:

Fetelor... Ce meserie ați prefera sa aibă iubitul / soțul vostru?

Răspuns Câştigător
| Nume6 a răspuns:

Să mă iubească zilnic, să fie și romantic, să îmi fie fidel, când nu mai pot să se așeze lângă mine și să îmi zică că nimic nu e cum trebuie dar eu sunt și voi rămâne lângă tine. Deci vreau meseria partenerului acela ideal care să mă iubească indiferent de cum sunt, ăla ca în telenovele, că așa poate să fie și președintele unei ţări că nu mă încălzește cu nimic. Plus, poate să trăiească și într-o colibă dacă are ce am enumerat eu mai sus.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Nume6):

Daca vrei si simti nevoia sa ai pe cineva alaturi poti sa imi spui, nume de cod Romeo fantasticul 0368005471 sunama si sunt doar al tau.

| DonGiani explică (pentru Nume6):

Foarte frumos.

9 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Sunt multumita in domeniul lui care activeaza, nu i-as schimba-o pe nimic in lume si nu mi-as dori altceva sa faca.

| Freya1 a răspuns:

Cred ca o meserie care sa ii placa si din care sa castige mulțumitor.O dată ce ii place ce face poate avansa mai repede sau chiar sa isi deschida propria afacere.

| Iote a răspuns:

Conteaza? Doar nu-si practica meseria acasa.

| darrio2007 a răspuns (pentru Iote):

E vorba de cat de gros e portofelul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ce sa-i placa si sa nu primeasca doar minimul pe economie rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Director la o fabrică de ciocolată Milka.

| Paula2018 a răspuns:

Director laughing ce mai conteaza, independent sa fie, iar impreuna sa putem cladi impreuna lucruri. Cand vin toate de-a gata lipseste aprecierea.