| madutzaa19 a întrebat:

Fetelor ce surprize faine i-ati facut iubitului vostru? surprize ma refer la din astea de exemplu sa-i pui un cadou mic in bagaj fara sa stie sau ceva de genu...

6 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Chiar inainte sa facem pentru prima oara dragoste chiar eu am cumparat prezervative l-am chemat la mine si cand le-am scos din dulap a ramas socat laughing blushing
Iti dai seama ce i-a placut laughing

| Cσσкiє a răspuns:

Verişoara mea i-a pregătit micul dejun iubitului ei, apoi între feliile de pâine a băgat un bileţel în care scria,, Poftă bună, te iubesc!,,.

| Rizer a răspuns:

Ii pui ceva micut in buzunar la pantaloni fara sa te observe el...hee hee
bagi mana tiptil cand sunteti intr-o postura mai intima...hee hee

| madutzaa19 explică:

Ma refer la idei romantice...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am dus la restaurant si am comandat cele mai scumpe mancaruri fara sa plateasca el

| angell_5622 a răspuns:

I-am luat un lantic din aur alb cu aur galben ce evea initialele noastre si apoi el a plecat in Anglia si s-a intors inapoi la mine...ce fain:X:X:X