| Onlyme3991 a întrebat:

Fetelor de ce vă simțiți mereu ofensate când vă spune cineva că sunteți mici?
Eu pur și simplu le ador!
Eu am 1, 86 si ador fetele scunde!
Am o slăbiciune pentru ele!

29 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Eu una, nu sunt neapărat ofensată.
Singura problemă care intervine raportat la întrebarea ta, se rezumă la faptul că nu este nevoie ca cineva să îmi spună, și asta pentru că sunt constientă de acest aspect. Tachinările devin iritante.

| Onlyme3991 explică (pentru Ofiintă):

Ce înălțime ai?

| LeSuiton a răspuns (pentru Onlyme3991):

Stai linistit, sper sa mai cresti in inaltime, poate ajungi macar la 1.90

| Ofiintă a răspuns (pentru Onlyme3991):

1.60

| RAY a răspuns:

Si mie imi plac alea mici de inaltime

| Drimmero a răspuns:

Minionele power!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Generalizezi... sunt fete care se simt si fete care nu se simt. O intrebare mai potrivita era "fetelor care va simtiti ofensate, de ce va simtiti...".

Zi faina in continuare!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ești singurul. Am văzut că foarte multi băieti inalti si slabi au o mare atracție pentru fetele scunde si plinuțe.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru floresdemayo):

Asta cu plinutele depinde de la caz la caz. Daca nu ai cu ce sa te invelesti, merge. Scunde si atletice. Oh, the endless array of possibilities... devil

| GabiDumitrescu a răspuns:

Oh, da, minione. Numa' bune sa le dai o m*&e din picioare! happy

| Endoryus a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Tu nu aveai o fetita? Ma intreb daca ai fi unul din ipocritii aia care s-ar simti insultati daca in 10 ani vine unu la usa ta sa zica la fel de ea. Gen "Numa' buna sa ii dai o...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Endoryus):

Mai devreme sau mai tirziu tot o sa isi bage unul p*&a la propriu in copilul meu. Daca ar veni unul sa zica ce am zis eu de junioara m-as prapadi de ris fiindca deja le scuipa seminte in cap baietilor de varsta ei. Nu sunt crestinopat si nici incuiat de-ala care o sa o tina sub cheie imediat ce incep sa ii zburde hormonii. Daca vine vreunul la usa sa imi povesteasca chestii, nu m-as simti insultat. Doar daca o face cu greseli gramaticale si morfologice. Atunci ma simt foarte insultat.

| Endoryus a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Usor de zis, greu de facut. Plus ca e o diferenta sa zici ( vreau sa fac sex / dragoste cu aia ) si alta e sa zici ceva de parca acea persoana e wc uman.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Endoryus):

Uite si asta denota mentalitatea noastra medievala. Ce e ala WC uman? Daca vine una si imi zice ca i-ar place sa se aseze pe fata mea ar trebui sa o iau ca pe o jignire? Mie unul nu mi se pare absolut deloc jingnitoare expresia "a da o ***" si daca discutam de oral nu am absolut nimic cu reciprocarea gestului, ba dimpotriva.

| Endoryus a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ma intreb la cate le-ai spus tu " ce faci pisi, vrei o mu"e? ". Am destui ani pe planeta sa stiu ca la nici macar una. Nu sunt sfant care o face doar cu lumina stinsa dar am avut destule pe mana incat sa imi dau seama ca conteaza mult cum o pui in propozitie.

| Freya1 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ba,macar alea mici stau in picioare nu in genunchi happy.
Nu zice nimeni ca nu va face sex oricum, dar ca si părinte nu ai cum sa râzi de faptul că cineva vorbeste cu tine sau public de cum i-a dat m...e la ficata. Tu râzi de faptul că cineva își bate joc de ea practic, dezvăluind intimitatiile lor si luand-o drept o neica nimeni cu care își face el nevoile.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Endoryus):

Ti-am raspuns decent dar mi-au sters astia raspunsul. Plm csf...

| Endoryus a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Nu stiu ce vorbesti acolo, mie inca imi apar.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Endoryus):

Era vorba de raspunsul care incepea cu "Am zis "numa' bune de dat" si se termina cu "Intru totul de acord cu tine in rest."

| Freya1 a răspuns:

Ar trebui să vada această întrebare încă cineva de aici ce o ținea mortisi ca băieți înalți nu ar trebui sa umble cu fete scunde sau sa placa fete scunde.
Eu am 1.50 si ma simt bine asa.Si eu la randul meu am avut iubit de înălțimea ta si nu am avut nici o problema.Si acum am pe cineva ce are 1.72 si nu am nici o problema cu asta.Pe mine ma intereseaza sa ne iubim nu neapărat ce înălțime aveam.

| Frank51 a răspuns:

Mai lasa si mie, tu ai de unde alege, eu cu 1.70 am un grup restrans laughing, am avut o data o prietena cu 1.73, bai m-am simtit foarte ciudat, desi totul era bine se simtea o presiune sociala nejustificata.

| Digikey a răspuns:

Stii cum se spune :Fiecare cu piticii lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce înțelegi prin "fată scundă"?

| Andrei200202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce poți să înțelegi oare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei200202):

Oare? big grin Fiecare poate înțelege altceva.

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Logic că înțelege 1, 80.

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns (pentru Andrei200202):

Ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac asa finute

| Onlyme3991 explică:

Prin scundă mă refer la 1.50 maxim 1.65!