| SERIALS a întrebat:

Fetelor si baietilor, va atrag sportivii? Ati forma o relatie cu un sportiv? Argumentati.

11 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Nu ma atrag sportivii. Ma atrag oameni, indiferent de cum sunt ei. Daca-mi place, imi place, nu conteaza ca sta toata ziua cu berea-n mana la TV sau merge la sala 23 din 24.

| RAY a răspuns:

Ma atrage modul cum gandesc, au vointa, ambitie de a deveni tot mai buni =respect pentru ei, din pacate s-au nascut in locul nepotrivit asa ca fug in alte tarii pentru a putea progresa acolo, trist vezi copii grasi care umai fac sport in scimb joaca cs, daca eu as vrea desigur ca da dar eu nu sunt sportiv nici nu arat bine, frumosul cu frumosul asa a lasat natura

| Superior a răspuns:

Nu. Daca ii dai o bomboana o arunca la gunoi si se ia de tine ca vrei sa-l otravesti. Sportivii (aia profesionali) in mare parte sunt toxici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde,daca ai intrebaat de sporitivi cred ca te referi si la aspectul fizic. Daca ar prea multi muschi devine ew.

| DrGoogle a răspuns:

Tot cu gandul la sportivul ala sexy ai ramas?laughing

| SERIALS explică (pentru DrGoogle):

Pai cati sexosi vad eu in fiecare zi, ehhhh

| DrGoogle a răspuns (pentru SERIALS):

Ai pus o intrebare zilele trecure cu privire la unul Paul parca...

| tpuuser999 a răspuns:

Gaylord, nu mai pune "argumentati" sau "discutie" la intrebari, ca incep sa sune a teme sau munca, si taie cheful de vorba instant.

| SERIALS explică (pentru tpuuser999):

Suna a tema pentru acasa la limba si literatura romana

Răspuns utilizator avertizat
| Mihaelablabla a răspuns:

Da. Asta aleg. Si eu sunt sportiva si imi e mai bine.
Un sportiv are un stil de viata sanatos, organizat, stie sa munceasca, este ambitios si e fericit.