| Twister09 a întrebat:

Fosta mea prietena s-a despărțit de mine pe motiv că nu mai are același sentimente.
Ă stat cu unu ala ii făcea ceva probleme. Dupa și-a găsit altul, ala s-a despărțit de ea.
Si eu stau si sufăr si ea e bine mersi se distrează cu unu si altul pe la majorate.
Credeti ca roata se intoarce?

Răspuns Apreciat de Editori
| LaElly11 a răspuns:

Cred că ar trebui să-ți analizezi puțin sentimentele și să încerci să îți dai seama de ce încă suferi după ea, mai exact dacă încă o iubești sau mai curând erai obișnuit cu ea. Eu cred că atâta timp cât îți vei impune să treci peste, vei reuși. Și da, cred că roata se întoarce. Am văzut asta cu ochii mei, fie mai devreme sau mai târziu și în diferite moduri.

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Iti cauti pe altcineva si tu, nu are rost sa suferi, ea nu a fost ce trebuie. O sa te mai desparti de destule persoane pana gasesti ce trebuie cu care o sa fii cea mai buna versiune a ta.

| Mosotti a răspuns:

Si de ce suferi dupa o tampita? Las-o dracu, nu mai sunt fete? Ai casunat asa ca fraieru pe ea? Nu se intoarce nici o roata, o sa-si vada de viata ei asa cum si tu trebuie sa-ti vezi de a ta.
Las-o sa se distreze, aia e, nu ai tu treaba.

Tu cauta alta care te place si stai cu ea, si daca asta pleaca desi nu e de dorit, alta, aia e, dar macar profiti de perioada buna. Daca arati bine ai zeci care te vor de unde sa-ti alegi, deci no problemo.

| Ineys a răspuns:

Daca e o persoana asa ignorata in cazul asta nu se va intoarce roata deoarece intotdeauna o sa fuga dupa altul cand vede ca nu-i merge cu unul. Nu e ca tine sa puna la suflet si sa sufere. Daca nu merge trece mai departe cu usurinta. Asa-s genul asta de persoane.

Răspuns utilizator avertizat
| mdc98 a răspuns:

Nu.

| Lovelypeaches100 a răspuns:

Daca simti ca nu va potriviti, exosta tot timpul o usa