| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Baieeeti ce va plate cel mai mult la o fata? Si fizic si psihic si atitudine gesturi.
Mersiiiii

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, sa fiu sincer, mie la o fata imi place corpul, imi plac fetele care sunt, nu stiu sigur cum le spune dar imi plac fetele suple, dragute, parul lung, nu strans. sa fie cu bun simt si serioasa, sa nu insele, sa fie ok. cel mai mult imi place sa fie supla si cu parul lung. daca esti fata, iti recomand sa faci si tu ceea ce am scris mai sus, daca faci deja, esti perfecta. eu ma uit dupa fetele de genul, mereu imi atrag privirea. daca vrei sa fii in atentia baietilor, inbraca-te frumos, lasa parul lung si fii cat mai comoda. nu fii timida, nu ajuta la nimic :v succese si multa bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fizic sa fie eleganta
Psihic sa fie desteapta.

| venividivici2017 a răspuns:

In primul rand sa aiba ceva in cap...degeaba arati bine daca te crezi mandra, esti aroganta si materialista.Acum in ziua de astazi, orice broasca poate sa arate ca o printesa daca are bani pentru cosmetice, haine, saloane, sala si altele.Frumusetea este trecatoare, inteligenta este sclipitoare!

| Unindividn0rmal a răspuns:

Buna! Mie imi place sa fie tandra, zvelta, sa fie frumoasa si la corp si la fata, sa nu bea, sa nu injure, sa nu fumeze, sa nu fie cocosata si vreau la psihic atat.: sa ma iubeasca, sa ma respecte si sa nu fie proasta ca nuca. O zi buna!

| PopescuTudor a răspuns:

Fizicul, sa fie glumeata si cu bun simt.