| Mihaela_Sirbu_1997 a întrebat:

FUNDA! Cateodata simt ca mama o iubeste mai mult pe pisica noastra Ima, deoarece o strange in brate si o pupa dar pe mine nu, adica ma strange in brate doar cand o rog eu si la fel si cu pupicul de noapte buna.
Cateodata simt ca nu ma iubeste si simt nevoia sa plang...ca si acum in prezent este ora 22:45 ma simt trist tot din cauza aceasta a trebuit sa ii scriu de 3 ori pe messenger va sa vina sa imi dea pupicul pe alta parte simt ca ar face totul pentru mine dar clipa aceea nu dureaza mult, oare sa fie din cauza faptului ca maturizez? Sau mama vrea ca eu sa ma maturizez? Eu inca vreau sa raman cu mama
Bye and good night

Răspuns Câştigător
| DOD0512 a răspuns:

Esti prea mica sa intelegi, cum crezi ca mama ta poate iubii o pisica mai mult decat pe tine? inainte de a baga intrebari fara rost gandeste-te ca o creatura mica cu blana nu o poate inlocui pe fica ei, sange din sangele ei.

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Dacă ai 10-11 ani e ok. Spune i ca ai nevoie de afecțiunea ei și gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Pupic de noapte buna"-Penibil.Probabil ca vrea sa te maturizezi, dar nu se pune inca problema la tine
.Nu poti compara iubirea mamei tale fata de tine cu afectiunea pe.care o are fata de pisica.

Răspuns utilizator avertizat
| andreigustaviol a răspuns:

Iubirea de la o mama o vei primi neconditionat. Poate este bine ceea ce se intampla, fiindca intr-o buna zi "mama" nu o sa mai fie, atunci ce o sa te faci? Invata ceva din asta, discuta cu ea, spune-i ca te deranjeaza. Asta este parerea mea, seara faina.