| Namaparissia a întrebat:

Funda! Dau funda! Voi cati prieteni aveti si de cate ori iesiti? Doresc sinceritate

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In fiecare duminica. acum sant doar asa prieteni de imagine doar nu ma pot baza mult pe ei

| mgtow a răspuns:

In fiecare duminica iesim la o activitate aleasa si ne simtim bine

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu stiu ce relevanta are asta pentru tine.
Am cativa si cunostinte cat cuprinde si ies in fiecare weekend si cand am timp.
Nu imi place sa duc viata de pensionar in casa la tv sau pc.
Spec ca ti-am satisfacut curiozitatea!

| Adry05 a răspuns:

Depinde. Ies cand am chef de iesit gen sa nu fiu obosita si sa nu am treaba. In vacanta ies aproape in fiecare zi, cand sunt in timpul facultatii mai mult in weekend

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vreo... 4 apropiati, cu care ma vad, cativa virtuali, si multi prieteni de varsta mai inaintata, pe la servici, si nu numai.
"Ies" cam o data pe zi, depinde si ce mananc. E posibil sa ies o data la 2-3 zile, nu e iesit din comun. Cand sunt in deplasari nu prea "ies", fara WC-ul de acasa nu ma pot relaxa sad
Ma mir ca ai vrut sa afli chestia asta thinking

| Freya1 a răspuns:

O singura prietena restul sunt cunostinte

| mentholinks a răspuns:

Nu prea mai am, nu prea mai ies, nici nu mai sunt in tara, am si imbatranit.

| Nemessys a răspuns:

Niciunul, niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu foarte multi si nu foarte des, dar daca vreau vreodata sa ies, am cu cine.

| Iunix a răspuns:

Nici unu, stau toată ziua în casă.

| Denila123 a răspuns:

Nici unu stau toată ziua în curte.sincer