| andreea00eu a întrebat:

Hai copilasi, am o problema sad ce le pot cumpara/face parintilor de Craciun...dar bunicilor? fratelui de 2 ani? laughing))) Nu, serios, chiar nu stiu ce sa le iau si anul asta...am cam epuizat iedile sad ajutor plspls

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu stiu care ti-e bugetul, de la asta porneste de fapt toata discutia, nu? Mamei si bunicii cate o pereche de manusi, tatalui si bunicului cate un fular; fratiorului o jucarioara micuta.

| frostxtq a răspuns:

O invitatie la un restaurant cochet pentru toata familia si ai scapat de umblat dupa cadouri. big grin

| Cloudyday a răspuns:

Mama/Bunica: un parfum, o geanta, bomboane, o bratara, un colier, un palton, o esarfa, o pereche de pantofi/ghete/cizme, un set de produse cosmetice, un CD cu muzica, o carte.
Tatal/Bunicul: un parfum, o stica de vin, incaltaminte, un film, haine, un joc video ( laughing ) carti.
Frate: jucarie de plus happy
Nu stiu, astea sunt cadouri destul de comune. Depinde si de persoana. Sper ca sa te descurci. Succes! happy