| katalinakarina a întrebat:

Heei! Joi este ziua mamei mele. Face 40 >:" si ii plac chestiile facute manual. Vreau si eu niste idei de ceva ce as putea face pentru ea :* [ii plac mult florile, dar nu e neaparat ]. Fundă!

8 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cumpara-i un buchet de flori. Cere-i tatei bani si cumpara un cadou frumos, odata implineste 40 de ani...tu ai purta brosa din hartie de ziar sau lanticuri ieftine( tinand cont ca ai 40!).Nu te mai gandi ca pentru mama merge orice, pentru ea merge ce-i mai bun.Sa-ti traisca.happy

| katalinakarina explică (pentru Mihaela1964):

Multumesc mult :* :*

| Mihaela1964 a răspuns (pentru katalinakarina):

Cu mult drag.happy

| OhGodWhy a răspuns:

Fa-i un colier de flori sau un lantisor asa mai ieftin depinde cat vrei sa investesti
sau ia-i o perna in forma de inima.

| DanielDanny a răspuns:

Fa-i ceva din papier mache, bucati de ziare si aracet, e destul de simplu, cauta pe youtube. Poti sa faci o sculptura, ceva nu prea complicat fara multe detalii, eu de exemplu am facut un fel de masca de pus pe perete fara gauri pentru ochi, sau poti sa faci un fel de brosa sau tot un fel de brosa dar ii dai o gaura si o faci ca un fel de talisman. Daca faci ceva mai mic foloseste hartie igienica in loc de ziar.

| beautifulpeople a răspuns:

Fa-i o felicitare quilling cu flori.E foarte usor:iti trebuie fasii lungi de hartie colorata de vreo 0.5 cm, o scobitoare, lipici si indemanare. E o explicatie lunga cum sa faci, deci mai bine cauti pe net

| cristy1993 a răspuns:

O diploma pentru cea mai buna mama
Un suport pentru fotografii
Un tablou

| Ingerasulinocent a răspuns:

Ai putea sa ii faci origami sau o felicitare quilling.