| deealovesyou90 a întrebat:

Heey imi place de un baiat. acesta are 15 ani iar eu 14 ce mare diferenta de cateva lumi mare lucru.am inceput sa vorbim la telefon in continuu dar intro zii la sfarsitul unei conversatii mia sapus ca ar fi mai bine pentru amandoi daca am uita unul de altul, iar asta ma ranit pe mine dupa o zii sau doua am vorbit iar i-a spus ca i-ar placea sa iesim impreuna dar chiar dupa mi-a trimis un msj de genu mai bine uitam unul de altul pentru ca nu vreau sa te fac sa suferi.nu stiu ce sa-i zic el chiar nusii da seama ca el ma ranese spunandu-mi chestia asta"ca nu vrea sa ma raneasca"dar el e alt fel e diferit de toti si de toate.nush ce sa fac azii sa-l sun sa in intreb ddak vrea sa iesim impreuna afara sa lamurim tot sau sa stau sa indur tot si sa-l uit?

Răspuns Câştigător
| Nayuky a răspuns:

Saluthappy
Cel mai bine este sa il intrebi de ce poate nu vrea sa te implice in ceva ce te-ar face sa suferi..nu poti sti daca nu il intrebi, si probabil o sa regreti ca nu ai facut asta mul timp.
Mult noroc^.^

| deealovesyou90 explică (pentru Nayuky):

Merci muuuuuuult nayuky sperr sa pot folosi sfatul tau merci mult pentru tot si byebye:*:*:*:*:*:*:*:*rolling on the floor

16 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Vrei un sfat sincer? Esti mica pentru probleme mari! Invata sa scrii la varsta asta!

| deealovesyou90 explică (pentru fabiola):

Pentru cultura ta generala stiu sa scriu si vad ca nu ai avut nici un sfat folositor pentru mine deci de ce te-ai mai obosit sa scrii toata asta? nu inteleg sa te afli in treaba sau cum?

| fabiola a răspuns:

Stii sa scrii?
,, in continuu dar intro zii la sfarsitul unei conversatii mia sapus ca ar fi mai bine "
,, iar asta ma ranit pe mine dupa o zii sau doua am vorbit "
,, nu stiu ce sa fac azii sa-l sun sa in intreb ddak vrea sa iesim impreuna''
Ce zici? Daca stii ....rescrie-le corect si mai vorbim!

| deealovesyou90 explică (pentru fabiola):

Uite ce e eu am postat chestia asta nu ca sa citesc comentariile tale stupide despre cum scriu si daca ai vreo problema tine'o pentru tine nu e mare nevoie sa sttim,, marea,, tha problema despre literatura mea
cine a vrut sa inteleaga a inteles cine nu asta e crying((((((((

| fabiola a răspuns (pentru deealovesyou90):

Ca sa obtii ceva, trebuie sa stii sa ceri! Si cred ca am spus totul!

| deealovesyou90 explică (pentru fabiola):

Dupa cum vezii multi care mi-au raspuns miau si dat sfaturii folosituare fata de tine si de cativa altii care au dat numai raspunsurii fara sens si nefolosituare, dar desigur daca doar atat stiti voi n-am ce sa va mai spun ca persoane ca tine fabiola st multi dar nici unu nu e mai arogant mai nesimtit si mai fara lipsit de bun simt ca tine ai vazut ca ti s-a facut o observatie nu mai sta sa mai si comentezii!crying))

| fabiola a răspuns:

Daca ordonezi raspunsurile dupa relevanta o sa vezi valoarea sfatului meu. Daca nu intelegi ce am vrut sa spun, renunta sa mai scrii ceva.Sincer ....ne faci de ras!

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Sinceritate. Cu ea rezolvi multe scumpaa big grin. Suna`l sau dai un SmS si spune`i ca vrei sa discuti ceva cu el. Va intalniti la locul stabilit si ii spui ca te raneste prin cuvintele care ti le spune, si ii spui ca ti la el ( ii spui asta doar daca ti la el tongue ) si poate isi va da seama, na, el e baiat. Nu prea le are cu love. multa bafta. sa ne spui cum a mers, daca a mers tongue

| deealovesyou90 explică (pentru fetitzabunasinebuna):

Merci mult de ajutor ma bucura faptul ca atatea persoane vor sa ma ajute:*:*:*:*:*:*:*:*:*rolling on the floor

| Sandra2571 a răspuns:

Pai asa cum a spus si ancuta e mai bine sa il lasi pentru ca daca tine cu adevarat la tine o sa vina el sa te caute poate ca a gasit pe altcineva sau nu te mai place...asa ca mai bine uita-l sunt multi baieti. SUCCES!

| deealovesyou90 explică (pentru Sandra2571):

Merci alexandra si uh esti tare draguta si merci inca o data pentru sfatul pe care mi l-ai dat si cine stie ppoate primesti funda dar sorry s-o spun dar nu e raspunsul tau este al anucutzei si totusi apreciez ca te-ai obosit sa scrii toate astea...mesiiii mullllllt de toooot!:*:*:*:**::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**rolling on the floor)))))

| Ancuta59 a răspuns:

Buna! Parerea mea este sa il lasi pe el sa te caute. Daca ii place de tine fii sigura ca o sa te caute. Si daca nu ...asta e viata mai sunt o multime de baieti. Bafta!

| deealovesyou90 explică (pentru Ancuta59):

Mercii mult ancuta esti tare draguta s-ar putea sami foloseasca raspunsul tau si cine stie poate primestii si funda daca nu vine altcineva cu o idee mai buna:*:*:*:*:*:*:*:*:mercii mult si byebyerolling on the floor)))))))):*:*:*:*:**:*

| Ancuta59 a răspuns (pentru deealovesyou90):

:*:*laughing

| deealovesyou90 explică:

Acu ai devenit rautacios