| Issus a întrebat:

Heey, știe cineva cum pot avea o relație normala cu tatăl meu? Sunt fata și am 13 ani și fratele meu de 14 are aceeași problema cu tata. Nu ne înțelegem bine de niciun fel

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Spune-ne prin ce anume, relația de care spui, e anormală

| Issus explică (pentru sierra1):

Nu ma înțeleg bine cu el, mereu găsește un motiv de cearta, nici bună nu ne spune. Nu știu sa conversez cu el. Trebuie sa ne facem curaj înainte sa ii cerem niște bani... Cam asa ceva

| Issus explică (pentru sierra1):

Mereu găsește motive de cearta, nu puteam sa ținem o conversație normala cu el, trebuie sa ne facem curaj înainte sa ii ceream ceva.

| sierra1 a răspuns (pentru Issus):

și mama ce zice?

| Issus explică (pentru sierra1):

Uneori ii tine partea iar nu as vrea sa zic ca nu o interesează, ca ea e diferita și ma înțeleg perfect cu ea, e ca și cum ar fi prietena mea, vb liber cu ea, nu are ce sa zică, ea nu stie ce gândim noi

| sierra1 a răspuns (pentru Issus):

Ea e aliatul tau

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Și pe mine mereu mă ceartă tata. Mă înțeleg bine cu el, dar dacă greșesc și cea mai mică chestie, dă-i. Suntem de o vârstă apropiată! Dacă vrei să vorbim, aici mă găsești! happy

| darrio2007 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Sunteti de varstă apropiată? Tată vitreg?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru darrio2007):

Who knows it? laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

You and your father!

| Issus explică (pentru darrio2007):

Nu e tata vitreg, și el are 43 de ani