| GeorgianaCri1 a întrebat:

Hei.
Acum cateva zile v-am povestit despre un baiat pe care l-am intalnit la patinoar, pai ieri am fost cu prietenii mei si l-am vazut. Nu a fost nevoie sa intru eu in discutie cu el, a fost frumos
Multumesc!

8 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Unde este intrebarea?

| Violleta2022 a răspuns (pentru danutzu96):

Este inca in extaz, da-i timp sa-si revina happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fain la patinoar vin si eu cu tine poate imi gasesc si eu pe cineva laughing))))
eu cred ca, daca va trece timpul si inca iti place de el ar trebui sa ii spui ceea ce simti, iar daca si el tine la tine atunci va veni el primul bcs e baiat, daca nu, nu incerca ..incearca sa ti-l scoti din cap, baiatul vine la fata nu fata la baiat
sper ca am fost de folos
sa ai o zi faina laughing)

| Felissa13Eden a răspuns:

Da

| MrCaNaByS a răspuns:

Ok, am inteles ca ai cunoscut un baiat si noi la ce intrebare ar trebui sa raspundem?

| Hacky a răspuns:

Ma crezi ca nu imi pasa?

| andreedeed5a a răspuns:

Si care este întrebarea?

| Delia45 a răspuns:

Pai daca iti place de el eu zic sa faci doar sa inteleaga ca il placi, baietii trebuie sa faca primul pas, dpar nu o sa astepte el sa-i trimiti tu mesaj