| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

HEI, am 20 de ani, mâine vreau sa merg la iubitul meu acasa, însă părinții mei nu ma lasă, dati-mi va rog idei ce le-as putea spune, adică unde sa le spun ca merg ca sa pot pleca de acasa pentru câteva ore?!

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le zici ramas bun, pleci si te intorci dupa n-au ce sa faca. Ce ma apuca rasul, le e frica sa nu-si frece ala madularu de peretii umezi care ii ai intre picioare, daca le zici asta o sa sara ca armasarii in casa

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru mgtow):

Nu am Zis ca merg la el neaparat pentru a face sex..are piciorul rupt și nu ne am mai văzut de ceva vreme. dacă nu poate el sa iasă afara am zis sa merg eu la el însă ai mei nu m-ar lasă indiferent de situație

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Si daca are piciorul rupt ce? Nu Poate sa tragălaughing)?
De aia nu te lasa parintii

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Nu e vb de asta doar ca tot ați sărit la sex pentru ca sunteți niste disperați la altceva nu va sta mintea

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Pai daca ai pus intrebarea la dragoste si sex ce ai vrea? laughing)

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Nu am găsit o rubrica in care sa fie doAr "dragoste " happy

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Este rubrica de familie & relatiiwinking

| Adry05 a răspuns:

Că ieși pe afară cu prietene sau mergi la prietene acasă pnm
dar totuși la 20 de ani să nu poți merge câteva ore la iubit?

| romeo78 a răspuns:

Adevărul! Le spui că nu mai ești o copilă, ci o adolescentă cu picioarele pe pământ. Le spui că în curând mergi la facultate și nu te mai pot controla și interzice ca înainte.
Că simți că te sufoci cu atât de multe interdicții!
Spune-le că mergi la iubit, dar ai grijă să nu rămâi gravidă. Căci asta este una dintre temerile lor, că rămâi gravidă și îți distrugi viitorul!

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le adevarul, ca ai 20 de ani nu 14!
Ori pleaca fara sa le spui nimic, ca nu mai trebuie sa ceri voie la 20 de ani, fiind majora si legal, avand orice drept sa mergi unde doresti.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La 20 de ani le spuneam parintilor pentru cate zile plec, nu neaparat unde thinking

| Andreeush a răspuns:

Dar părinții tăi nu știu că ai prieten?
Totuși, ai o vârstă.

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru Andreeush):

Doar mama stie, tata nu, dacă ar afla nu stiu ce mi-ar face.am relație de 3 ani nu stiu cum as putea sa-i spun

| Andreeush a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Ai 20 de ani, ai tot dreptul să ai o relație, e ceva normal.

| Sofer a răspuns:

Dacă le zici varianta sa vina el la tine. Sunt de acord? laughing. Le poți spune ca mergi pana în oraș sa te plimbi.

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru Sofer):

Nu merge in niciun caz mai ales ca tata nu stie de el.

| mastadont a răspuns:

Dacă la 20 de ani încă îi lași pe părinți să controleze tot ce faci și unde te duci e trist. Spunele că mergi la o prietenă, sau chiar că simți nevoia de aer și o să faci o plimbare lungă prin oraș, poate bei o cafea că ești sătulă de stat în casă.

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru mastadont):

Da.însă e o mica mare problema nu am prietene la care as putea spune ca merg laughing

| mastadont a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Atunci rămâne plimbarea... Bagă și tu ceva de genu că vrei să te plimbi, poate faci niște alergare etc.

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru mastadont):

Mulțumesc!