| Foxgaing24 a întrebat:

Hei, am nevoie de ajutor, am luat un 5 la limba si literatura romana si nu stiu cum sa ii spun mamei, (fiind profesoara e mai dura ). 5 poate nu e asa slab fata de 2, 1 etc dar eu nu prea iau note slabe minim 8.
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Daca erai mai mare, te invatam eu ce sa-i faci lu' profa de romana! Asa, ce sa-i faci, spune-i mamei!
Cati ani are profa de romana? Intreb pentru un prieten.

| onlychengs a răspuns:

E doar o nota... Ce poate sa iti faca pentru un 5? Ii spui adevarul. Daca tot spui ca cea mai mica nota pe care ai luat-o e 8 poate o sa fie mai intelegatoare. Mai bine afla de la tine decat de la altii. In ce clasa esti?