| Cati_flori a întrebat:

Hei!
Am o cunostinta din copilare, nu imi mai aduc aminte decat numele lui mic. In rest nu mai stiu absolut nimic, alte informatii despre el. Am facut aceeasi scoala gimnaziala si cam atat. Il pot gasi in vreun fel, pot da de el?

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Cauta cunostinte comune pe Facebook.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu această informație atât de vagă este greu să începi o investigație.
Când a fost asta? El era într-o anumită clasă, într-un anumit an.
La școli se păstrează în arhivă situațiile școlare ale elevilor un anumit nuărt de ani. Te poți duce la acea școală gimnazială să întrebi. Dacă ei au voie legal să ăți dea acces la aceată arhivă, dacă ea mai există, ai șanse.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce scoala?

Răspuns utilizator avertizat
| Space1 a răspuns:

Dacă persoana respectivă are un cont de Facebook poti sa cauți la o altă persoana (care avea o legatura cu el) la prieteni! O altă modalitate ar fi să îți intrebi tu însuți un alt coleg sau chiar un profesor!