| Andreidjsjc a întrebat:

Hei! Am un câine, are cred ca 7luni, de ieri sta încontinuu întins, nu are chef de nimic, când ieșeam sarea pe mine, acum nimic, pare a-i fi rău. Ce pot face? Nu pot ieși de când cu Corona Virus.

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Încearcă să îl scoti totusi sa isi faca macar nevoile si poate isi schimba starea.
Dacă nu suna un medic veterinar si vezi ce iti spune.

| JicaContra a răspuns:

E bolnav ori suparat
FFS DUDE! SI POTI IESI CU CAINELE PE TIMP DE CORONA VIRUS
ai DREPTUL ASTA, doar sa nu te indepartezi de casa mai mult de 5 mins de mers pe jos

| Ely1234567 a răspuns:

Poți merge cu el la medic fă-ți declarație pe propria răspundere și menționează ca mergi cu câinele.