| anonim_4396 a întrebat:

Hei, ce sa fac daca imi place un baiat care e cu 5 ani mai mare ca mine (are 20) si e anul 2 de facultate? El face facultatea in București si eu sunt la liceu in alt judet (din judet cu el)... ce sa fac?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu faci nimic, ii dai pace si te uiti la un baitel de 15 ani, ca si tine!

| stefytzab03 a răspuns (pentru Violleta2022):

Doamne nu de asta aveam nevoie acum... poate un sfat ar fi fost mai bun

| Plato a răspuns:

Ce sa faci, ce sa faci... poate sa citesti ceva, sa-ti vezi de scoala si de lucrurile potrivite varstei tale.

| Violleta2022 a răspuns (pentru stefytzab03):

Asta-i un sfat de la o mamica!
Pentru numele lui dumnezeu, esti copila si ai doar 15 ani!
Lasa adultii in pace si cauta-ti un baitel de varsta ta!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îți place de el. și lui î place de tine, să nu renunți la el doar din cauză că tu ai 15 ani. Și Fecioara Maria când l-a născut pe Isus avea 15 ani. Eu nu spun asta, ca să faci un copil acum. Dar dacă voi doi vă iubiți unul pe altul atunci mai ai trei ani până vei fi majoră, să puteți fi împreună. Să înveți astfel că dacă iubești cu adevărat, poți să rabzi, să aștepți.

| ziftode a răspuns:

In afara de relatie la distanta si speri ca nu gaseste pe altcineva langa el in Bucuresti, ce poti sa faci?
si sper ca ai macar 15 ani, altfel mai bine nu faci nimic, nimic ca ajunge el la parnaie si o sa il vezi doar odata pe luna pana iese

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te mananca la bâzdâc?

| Zuse a răspuns:

Vezi ca astia la 20 de ani nu ard gazu de pomana

| Zuse a răspuns (pentru Zuse):

Desi ceva imi spune ca pe asta te bazezi