| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Cum pot vedea la ce data e făcut un Facebook? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In profilul tau imediat dupa ce iti accesezi pagina exista o setare "editeaza detaliile" sau "adauga informatii despre tine". Setezi acolo ce vrei sa apara in profil. De ex luna si anul cand ti-ai creat contul. Daca este vorba despre o alta persoana, numai persoana in cauza decide daca ofera aceasta informatie. Numai bine.

5 răspunsuri:
| Crush247 a răspuns:

Nu stiu daca exista vreo metoda ''simpla '' pentru a descoperii asta.
Dar exista metoda sa l-ai la prima postare de pe perede si sa te uita la data postarii.
stii ca atunci cand iti faci un cont de Facebook. iti apare automat pe perete '' X was born in.'' uitate la data acelei postari.

| anonim_4396 explică (pentru Crush247):

Esti total neinformat. De fapt tu stai cu setarea sub nas fara ca tu a stii asta.

| Crush247 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate nu vrea sa vada cand a fost creat propriul profil de Facebook. Consider ca ceia ce ai spus tu stie tot '' prostul ''winking

| anonim_4396 explică (pentru Crush247):

Hei! Nu vă certați sad
Vă Mulțumesc pentru ajutor!

| AlbertDaniel a răspuns:

Caută in cronologie, la sfârşitul paginii respective