| outsiider a întrebat:

Hei. Cum/unde as putea cunoaște fete din diferite orașe prin intermediul Facebook-ului? Nu prea ma pricep la conversații. Dar chiar aș vrea pe cineva cu care sa port late night talks about anything. Adică, am tot citit despre long distance relationships ca ar fi frumoase (oarecum, acolo as vrea sa ajung cu acea persoana). Și mi s-ar părea interesant să încerc. Voi ce ziceți?

P. S. Dacă nu sunt coerent, e din cauză că e târziu.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine incearca connected, lumea e ceva mai deschisa acolo cat eviti dubiosii/dubioasele

| outsiider explică (pentru Adry05):

Neah... Am încercat, e plin de minore care se cred interesante

| OldSoul a răspuns:

Cauta aici, cu putin noroc, o sa gasesti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci tu cauti late night talks si apoi te scuzi ca nu esti coerent din cauza ca e tarziu.

Shelly, shelly, you clumsy bastard.

Nu-ti fa griji de asta, oricum femeile sunt incoerente mental in general, nu doar noaptea tarziu.

| wolfves a răspuns:

De ce nu iti faci o relatia adevarata?
Daca nu esti prea bun la conversatii, cum ai spus, atunci poti incepe cu asta, poate te ajuta sa te mai deschizi in realitate. Desi la mine nu a mers. Adica e super simplu sa vorbesti cu cineva online, poti sa stai si o ora pana sa ii raspunzi daca habar nu ai ce sa spui. Dar in realitate, e foarte greu, asa cred eu.
Nu stiu, mie mi se pare draguta ideea atata timp cat va iubiti cu adevarat si nu va inselati. Si poate va si intalniti intr-o zi, ar fi minunat.
Poti incerca, nu ai prea multe de pierdut, nu?
Incearca sa intri intr-un grup sau nu stiu, vezi totusi pe cine alegi, majoritatea sunt c*rve din nefericire. Da, oamenii sunt oribili.