| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Daca i-as spune ca imi e dor de el s-ar bucura? Nu ne-am mai vazut de vreo 2-3sapt. fiindca suntem cam la distanta si tot apar probleme. Si el vrea sa ne vedem, dar e complicat. Deci, sa ii zic ca imi e dor tare de el? Sau s-ar simti sufocat? (4luni de relatie avem)

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Interesanta relatie aveti voi.
Daca tine la tine si e interesat, poti sa-i spui!

| Adry05 a răspuns:

Ai putea sa-i spui, mie mi se pare o vorba frumoasa, si eu sunt aia care e "ew" la majoritatea declaratiilor siropoase sau care suna sufocant.

| darrio2007 a răspuns:

Daca tine la tine, fireste ca s-ar bucura. Nu vad ce te impiedica sa-i spui asta.

| Aasdfghj a răspuns:

Daca chiar simti acest lucru il poti spune. De ce sa se simta sufocat? Pare ca ti-e frica sa nu-l sufoci iar asta nu e bine, inseamna ca ti-a dat el ceva motive sau ti-a spus ca esti sufocanta.

| Freya1 a răspuns:

Idiferent de cat timp ai avea o relatie orcand e bine venit un "imi e dor de tine"

| AliGab a răspuns:

Pai daca asta simti ce te opreste sa spui?

| FaraNume1245 a răspuns:

Dacă simți că ar fi mai bine să-i spui, atunci spune-i. Dacă nu, nu.

| petitconseil a răspuns:

Nu v-ati vazut, probleme apar, complicatii. sunt deja...crezi ca un simplu ''mi-e dor de tine''ajuta la ceva? Relatia asta se vede din start ca nu va functiona, parerea mea.Mai bine ai gasi pe cineva mai aproape de tine, sa te poti manifesta in voie, fara atatea ezitari, si fara atata nesiguranta.Succes!