| Ioana_Denisa_1984 a întrebat:

Hei! Imi poate da cineva o idee de cadou pentru iubitul meu? Eu m-am gandit la un ceas sau un smartwatch, dar as mai vrea niste idei. Mersi

11 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Fă-i o surpriza, nu-i lua nimic de ziua lui.

| xerxes1 a răspuns:

Eu as fi mai incantat de o sticla de vin interesant decat de un ceas ciudat.

| ziftode a răspuns:

Un bici impletit cu DRAGOSTE big grin
si toate 3 filmele "Fifty Shades"

| Raducons a răspuns:

Cred ca ceva de imbracat i-ar placea mai mult, ceasul s-ar putea sa nu-l prea poarte.

| munteanuionvictor a răspuns:

Un binoclu și o busolă.

| BlueDark a răspuns:

-un aparat foto DSLR
-un ceas/smartwatch
-un stilou(uita-te la Parker sau Waterman, au oferte interesante)

Nu uita de cireasa de pe tort...Stii la ce ma refer.Ca doar nu-i dai cadoul si dupa fugi! laughing

| IvonneBk a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna?

| B3ZM3TIK a răspuns:

Buna. Îi poți lua de exemplu : o carte de citit interesanta sau poate 1 portret cu el sau o pereche de papuci, pantofi, crampoane poate daca ii place fotbalul

| xerxes1 a răspuns (pentru B3ZM3TIK):

O sa-i dea cu cartea in cap si dupa aceea o sa-i dea papucii.

| Tenzor20 a răspuns:

I-ai putea lua un parfum sau un tricou.