| Anonimaa5W a întrebat:

Hei! Îmi puteți da câteva idei de mesaje frumoase pentru ziua mamei de naștere? Cea mai frumoasă primește fundă!

Răspuns Câştigător
| Nica_Bianca_1972 a răspuns:

O altă femeie frumoasă a spus cândva că „nu ești niciodată singură cu gândurile tale după ce ajungi mamă. Orice mamă trebuie să gândească de două ori, o dată pentru ea și o dată pentru copilul ei" – Sophia Loren. Îți mulțumesc că ai gândit la dublu de milioane de ori.Iti mulțumesc ca mi-ai arătat arătat ca îngeri exista și tu ai fost prima mea întâlnire cu unul. Îți mulțumesc că m-ai învățat ca cea mai pura dragoste nu este dragostea la prima vedere, fiindcă tu m-ai iubit dinainte sa ma nasc. Îți mulțumesc că mi-ai suflat peste răni, ai stat cu mine când eram racit/a. Îți mulțumesc pentru milioanele de zâmbete aruncate printre treburi și îți mulțumesc pentru ca exiști. La mulți ani!

Sper sa îți placa!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Scrie-i frate tu ceva din inima ca aia vrea maica-ta nu mesaje luate de pe net cringe si fara nicio conotatie personala

| whatevernvm a răspuns:

Nu are nevoie de mesaje de pe net. Are nevoie de iubirea ta și cuvintele tale sincere, oricare ar fi alea.

| Ineys a răspuns:

"Esti cea mai norocoasa mama ca ai un/o fiu/fiica asa ca mine, la multi ani!" rolling on the floor

| YourFriend a răspuns:

Ai putea sa-i faci o floare din hartie (cauta pe Youtube 'origami flower' si gasesti multe multe). Nu este complicat si pare un gest dragut.
Cu floarea ii poti scrie si un mesaj de genul 'Fie sa imbatranesti ca si floarea asta'.