| Andreealovechocolate a întrebat:

Hei. Maine este ziua de nastere a mamei mele si nu stiu ce sa ii cumpar pe langa flori. Cateva idei?

Răspuns Câştigător
| AbaraiRenji a răspuns:

Ceva de imbracat,care-i place mult,un lucru de make-up gen ruj,parfum,machiaj etc.Un set cu lant si cercei,o geanta etc. Eu odata am intrebat-o chiar am intrebat-o ce-i place mai mult,ce si-ar dori si mi-a zis,dar incearca sa nu fii prea iesita in evidenta, adica sa nu-si dea seama de ce o intrebi(adica pentru un cadou). Sau daca ai mai multi bani, poti sa-i iei ceva ce-si doreste de pus in casa, in acelasi timp folositor. La multi ani pentru mama ta! De curiozitate cati ani face? Bucura-te de ea si sper ca te-am ajutat, funda? :\ :*

| Andreealovechocolate explică (pentru AbaraiRenji):

43. Multumesc.

| AbaraiRenji a răspuns (pentru Andreealovechocolate):

E deoseama cu mama smug N-ai pentru ce.

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un tort, un parfum

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Mergi la un magazin unde poţi personaliza diverse obiecte. De exemplu poţi să pui o poză cu tine şi cu ea pe o cană şi să-i scrii "La mulţi ani, mama! Te iubesc..."
Pa-pa.

| anonimg a răspuns:

Cumpără-i cartea "Tragedia Veacurilor". O găseşti pe www.viatasisanatate.ro sau la librăria Sola Scriptura din oraşul tău.
Este o carte deosebită. Mai mult decât îţi poţi imagina. Îţi vei da seama de valoarea ei numai după ce o vei citi.

| stlucian a răspuns:

Nici eu mu ma pricep la asemenea cadouri dar am insistat sa-si cumpere ceva depe banii care-i i-am dat pe langa cadoul facut(OBSERVA cam da ce ar avea nevoie cel mai mult!)apoi lasa la alegerea ei daca se poate.

| Dariusuu a răspuns:

Un sincer te iubesc ar fi de ajuns pe lângă niște flori drăguțe.

| Iubibilăă a răspuns:

Eu zic sa-i cumperi un parfum.
La multi ani din partea mea!
Pa, pa.

| JeffRider93 a răspuns:

Pai,ai putea sa ii cumperi o bluza, un tricou, o camasa, o pereche de jean-si cu o felicitare de "La multi ani!" in care sa scrii tu ceva ce iti trece prin minte si sa sune dragut. :] Sper ca te-am ajutat.Bafta.

| ingerulpazitor a răspuns:

Buna!
Un lntijor de aur sau o bratara de aur sau argint! In general bijuteri!
De ele se bucura toate mamele!
Pa Pa!

| IngerashaDeea a răspuns:

Hmm poti opta pentru un lantisor/bratara din argint, de cate ori il/o va vedea isi v-a amintii imediat de tine si nu este nici foarte scump (intre 50-100 lei), iar daca banii nu iti ajung poti renunta la buchetul de flori sau poti vorbii cu tatal tau sa ii cumparati imperuna.
Alte sugestii: parfum, ceas, esarfa, bluza, sa-i gatesti un tort surpriza, daca aveti multe poze de-a lungul aniilor poti sa ii faci un dvd cu poze si s le vizionatii impreuna sa va amintiri de vremuri. multa bafta

| Damain_Damian_1998 a răspuns:

Strangeo in brate ca si cum ar fi pentru ultima data...astfel de sentimente iti trece prin inima, si i ti face pielea de gaina. parinti sunt sfinti happy

| Damain_Damian_1998 a răspuns:

Strangeo in brate ca si cum ar fi pentru ultima data...astfel de sentimente iti trec prin inima, si i ti face pielea de gaina. parinti sunt sfinti happy

| lolo12543 a răspuns:

Buna,parerea mea este ca ar trebui sa faci un obiect pe care il indrageste mult, sau o mancare/meniu preferata!