| bettysk8 a întrebat:

Hei! Sunt din Bucuresti si vreau sa achizitionez o broasca testoasa egipteana. Intrebarea este : de la ce shop pot cumpara aceasta broscuta? Multumesc anticipat, raspunsul corect primeste

2 răspunsuri:
| ioanaaa65 a răspuns:

Buna!
Nu ai cum sa nu gasesti daca dai search pe Google. Oricum, uite un link: http://www.aaz.ro/vanzari/21/broasca-testoasa-egipteana.

| bettysk8 explică (pentru ioanaaa65):

As vrea sa stiu in ce shop gasesc aceasta specie, nu vreau sa umblu prin toate shop-urile, iar pe aaz nu sunt tipul asta de testoase... Mersi oricum pentru ca ai incercat sa ma ajuti! Mai astept si alte raspunsuri!