| Albãstriţaxx a întrebat:

Hei TPU :* Am mare nevoie de ajutor. Vreau sa merg la o prietena intr-un alt oras, cam la 2 ore distanta, si nu stiu cum sa-i spun tatalui meu, care parca vad ca nu ma lasa sad
Deci, sa imi dati idei cum i-as putea spune, gen sa ma duca el, si sa ada ca la ea merg, sau nu stiu... help me pls. Raspunsul care merge, primeste funda laughing :*

3 răspunsuri:
| Yuzoo a răspuns:

Incearca sa ii explici ca e la o prietena, nu faceti nimic rau, tineti contactul in permanenta si ca iti doresti foarte mult asa si sa-ti dea o sansa sa-i demonstrezi ca esti responsabila si ca totul va fi bine. Asta il va da pe spate cred laughing) la mine merge.

| Solo_Eu_1998 a răspuns:

ìi spui daca platesti tu drumul:,, tata te rog lasa-ma sa ma duc la prietena mea si iti promit ca daca ma lasi o sa stau acasa toata luna :*''
si daca trebuie sa plateasca tatal tau drumul ii spui astfel:,, tati te rog lasa-ma la prietena mea, daca ma lasi nu o sa iti mai cer bani toata luna?
SPER CA TE-AM AJUTAT!

| Teardrop a răspuns (pentru Solo_Eu_1998):

Şi pune-i la taică-to şi un ":*". Tu aşa procedezi? Cum **** **** ***** ******** ***** să stai în casă O LUNĂ ÎNTREAGĂ? VARA?! Cred c-aş înnebuni.