| elenagh24 a întrebat:

Am nevoie de sfaturile voastre. Imi place de un baiat cu 1 an mai mare, am si vorbit cu el de cateva ori pe facebook, dar in realitate mi-a fost frica. Dupa cateva zile o prietena mi-a spus ca el vorbeste cu mine din politete, asa ca am mers la el si l-am intrebat, iar de atunci ma crede "sarita de pe fix". Ce as putea sa fac sa ii atrag atentia? (Adica sa ne imprietenim, sa vorbim si fata in fata)... Funda :*... Mersi

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu trebuia sa faci ce ai facut. Propune-i pe fb sa iesiti impreuna. Spune-i ca iti face placere sa vorbiti pe fb si ai vrea sa vezi cum este si in realitate.

Răspuns utilizator avertizat
| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Dar te.ai gandit ca poate si prietenei tale ii place de el si de aceea a spus asta? Si nu trebuia sa mergi la el sa.l intrebi porcaria aia, mai bine.l invitai la o plimbare...

| Morenna10 a răspuns:

Incearca sa ii descoperi pasiunile.sa vb cu el despre ce ii place, daca nu iti acorda atentie ar trebui sa il lasi in pace