| Swetlly122 a întrebat:

Am nevoie de un băiat cu care sa vorbesc, dar să răspundă repede la mesaje nu sa mă facă să aștept, iar daca eu răspund greu sa nu se supere pe mine. Vreau sa fie frumușel și să mă caute în privat și apoi pe Insta că îi spun eu cum pe cheamă și pe Insta. Pup băieții care mă vor căuta.

27 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da parca ai iubit

| OldSoul a răspuns:

Cum s-ar zice, cauti canapea de psiholog laughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Am sa te tratez eu precum o printesa.

Vei fi sclava mea si te voi marita regelui Poloniei pentru a imi intari alianta militara.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Probabil tu ditamai vaca, dar el sa fie perfect.
Ipocritele *** mele cu double standardurile voastre.

| Nilsson a răspuns:

Ai mare grija, pe internet poți să dai de tot felul de violatori, perverși și depravați.
Riști să ajungi că fata asta, abuzată până la sânge:

https://www.google.com/......it-1169108

| Nilsson a răspuns:

Apropo, Gheorghe Dincă, criminalul din Caracal, cică avea și pagină de Facebook, e în pas cu vremurile mosul.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Am eu un „stalker" d-ăsta
sincer, nnici nu știu cum arată, nu mă interesează
dar îmi trimite zeci de mii de mesaje pe messenger

| Bondarel99 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pe principiul "ai grija ce iti doresti" laughing
Poate se trezeste ca o baga unul prea mult in seama laughing

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Bondarel99):

laughing
Eu nu-mi doream asta, dar laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Eu ma cam incadrez in definitia de stalker, Mai precis mai demult, cand imi placea de o fata o urmaream peste tot, Ii miroseam parul cand trecea pe langa mine.
Acu mi-am pierdut interesul

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt și stalkeri „nice".

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

But i`m not nice, i`m wicked-sick.
Step inside, see the devil in I
https://www.youtube.com/watch?v=XEEasR7hVhA
Mi-am pierdut speranta in omenire
where is your will my friend...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu esti frumusica sa fie si el frumusel?

| Speranta12 a răspuns:

Dupa ce ai scris, esti cam foarte proasta

| CdeMetal a răspuns:

Sunt la dispozitia ta printesowinking

| eckblume a răspuns:

Http://www.turnulsfatului.ro/......-un-refuz/ - ehee... si au fost multe fete agresate de catre individ.
De ce vrei sa discuti cu straini de pe internet, oferindu-ti date personale (ex:Instagram)? De ce ai atata incredere ca nu e vreun infractor, obsedat sau vreun criminal?
"Frumusel" - imi dai de inteles ca ai pus la misto intrebarea. Au disparut toti baietii din jurul tau? Dai de inteles ca esti disperata dupa atentie.
"Pup baietii care ma vor cauta". Zici ca esti o divă manelistă :)))
Fii precauta, ca nu stii ce intentii periculoase au unii. Cine stie, poate chiar tu pândești o noua pradă.

| acerr a răspuns:

Ayayay esti figura

| mirceakitsune a răspuns:

Da insta-ul

| Swetlly122 explică (pentru mirceakitsune):

Ești frumușel?

| mirceakitsune a răspuns (pentru Swetlly122):

Daa

| anonim_4396 a răspuns (pentru mirceakitsune):

Estera_m12

| girada79 a răspuns:

Și eu sunt gata să vorbim.

| mariuscdrz a răspuns:

Eu

| denisQ00 a răspuns:

Buna! As putea vorbi eu cu tine. Nu-s urat happy

| Cavani1999 a răspuns:

Cum ești pe Facebook?

| ihnei a răspuns:

Fa eu iti dau seen instant smr ma sa