| Swetlly122 a întrebat:

Hei TPU, am o întrebare! Exista doua categorii de baiati: cei care pun story pe Insta cu fete aproape dezbrăcate asta înseamnă că sunt obsedați? și poze indicente și cei care nu pun deloc și nu bat niciodată apropoul de chestiile astea chiar daca au 22 de ani. Ce este ineregula?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia cu dezbracatele vor sex ceilalti sant intregi la cap

Bula
| Bula a răspuns:

Pozele cu fete dezbracate sunt interesante celor care n-au avut inca parte de sex sau avut de foarte mult timp.
Celorlalti nu le mai este interesant subiectul. happy

| RAY a răspuns:

Fiecare se exprima cum are chef, nu vad nimic rau in a posta poze indicente, iti exprima dorinta sexuala ca doar hetrosexuali nu asexuali, cat despre cei care se exprima astfel au alte sisteme morale

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu nu este nimic în neregulă. Sunt două categorii.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu e nimic in neregula. Obsedatii de obicei nu se exteriorizeaza in mod deosebit. Aia adevarati, patologici, ma refer. E suficient sa stai prin preajma lor juma' de ora si o sa iti dai seama care e cum. Pina la urma nudul feminin e ceva frumos si pe Instagram nu poti da share la chestii adult. Daca dai share la gagici in bikini asta nu inseamna nimic. Poti sa fii si gay la o adica.

| LPCTSTR a răspuns:

În privința asta ai de ales, ignori terminații, ori te alături lor, însă fii sigură că toată prostia asta este de un cringe nemaivăzut.

| sofisis a răspuns:

Ai o logica gramaticala de ma doare capul.
Si nu, nu sunt obsedati cei care pun poze cu femei. Cum nici ceilalti nu sunt niste habotnici care traiesc in munti.
Eu ma uit la emisiuni despre crime. Mult. Asta nu ma face vreo criminala sau vreo fana a criminalilor.

| cfrtobias a răspuns:

Eu cred ca tu ti-ai ales prieteni copii altfel unul normal si mare nu isi pune sa vada toti!

| alii98 a răspuns:

Toate raspunsurile sunt proaste
Daca pun poze indecente la story, nu inseamna ca sunt obsedati neaparat
Cei care nu pun la story pot fi si eu obsedati, decat ca ascund

| Ale5184 a răspuns:

Da. Sunt obsedati. De ce ai pune la story o poza cu o tipa dezbracata?!?! Cei care nu pun, probabil sunt persoane mai discrete si nu vor sa isi arate toate viata la story. E perfect normal sa nu vrei asta.