| Swetlly122 a întrebat:

Am o întrebare. Voi cunoașteți genul asta de om? De exemplu azi ii dai o poza cu tine, te face cea mai frumoasa, te face sa te simți bine și apoi a doua zi da seen și nici nu te caută deoarece nu i-ai mai trimis poze sa vadă cum arăți. Ce gen de oameni sunt ăștia merita păstrați?

Răspuns Câştigător
| Dalmore a răspuns:

Trăiești prea mult pe Internet.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Astea sunt copilarii, pe care nu ar trebui sa le bagi in seama si nici sa le lasi sa te afecteze.
Unii oamenii sunt invidiosi, gelosi, frustrati si rautaciosi, cand nu primesc atentia pe care ei considera ca o merita.
Eu sun sa-l ignori, ca nu merita o cearta sau atentie. da-i pace, ca maine va realiza ca a sarit calul si-i posibil sa-si ceara scuze.
Solutia este: "ignora-l" pentru cateva zile!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu merită.

| Frank51 a răspuns:

Si tu ce asteptari ai de la un strain? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, merita păstrați pe lista celor blocați.