| Despot a întrebat:

Hei TPU
Am o micuta intrebare,pentru voi.

Am o prietena care vorbeste cu un baiat de ceva timp, el este intr-o alta tara si el i-a spus ca atunci cand vine acasa o sa-i dovedeasca ca vrea o relatie cu ea. Iar dupa cateva zile, el vorbea cu o colega de a ei si ii spunea ca o place si asa mai departe si ele erau una langa alta, colega ei nestind ca ea comunica cu baiatul. Baiatul incepu sa-i spuna colegei, prietenei mele ca o place, iar prietena mea i-a spus colegei ei sa ii spuna baiatului ca il saluta si el a raspuns.

Acum. voi ce ati face?
I-ati spune lui ca este un nesimtit?
Sau i-ati spune si ei ca voi 2 colaborati?

Ori ambele variante?

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Cel mai bine ar fi ca ambele fete să înceteze din a mai vorbi cu el. Este clar că el de fapt nu vrea nicio relație pe bune cu niciuna dintre ele, deci aceste conversații nu își au rostul.

4 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Exact asta am patit si eu doar ca era o fata laughing Noi ne-am oprit din vorbit. Poate ar trebui sa faca asta si ele.

| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Ca sa-ti raspund, DA, e un nesimtit.Nu are dreptu' sa faca asta. Lasati-l in pace, sa vada ce a pierdutlaughing

| Despot explică:

Deci, ce imi spune-ti voi este sa intre prietena mea pe el si sa-i scrie ca " mai dezamagit, esti un nesimtit,"?

| Septimiu29 a răspuns:

Salut.
In cazul asta ar trebui sa-i spuneti ca e un nesimtit si sa-si vada de treaba.Cam asta se intampla cand alergi dupa doi iepuri.