| Swetlly122 a întrebat:

Am o problema mai delicata. O verișoară de ale mele are 18 ani și gagicul ei are 31. Cum sa o conving că e diferența prea mare intre vârstă? De ce s-ar pune un tip de 30 de ani cu o pustana de 18 ani? Eu nu cred că e ok, dar ea îmi spune că o iubește și mi-a arătat și o mică conversație ăla de 3o spunea așa: "mi-ai pus stăpânire pe suflet, pe minte, dar nu și pe hormoni fiindcă nu îmi dai poze sexy, dar te iubesc indiferent de asta și nu te las chiar daca nu-mi dai" ceva gen. Dar eu tot cred că nu o iubește și vreau să îi deschid ochii până nu e prea târziu

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ii place cum se descurca in pat, cand il prinde ca o inseala il va lasa e adulta pentru deciziile personale.

| Liviu a răspuns:

Eh,daca o mananca in pasaroi, normal, lasa sa o scarpine. Apoi vine ea cu lacrimi in ochii.Barbati vor de la gasculite doar pasarica, un barbat care are 30 de ani, doar o arde pe aia de 18 ani.Normal,si eu pot incerca sa fac la fel, restul e can can.

| Adry05 a răspuns:

Din păcate mai mult ca sigur n-o să te asculte pe tine, e în faza aia când nu mai ascultă de nimeni și nimic

| darrio2007 a răspuns:

Ăsta umblă cu santaj. Nu e dragoste. Ar trebui sa afle parintii ei despre asta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ăla e un obsedat sexual, mergi la părintii ei si spune le lor, ca sigur verisoara ta nu a discutatcu maicăsa despre acest derbedeu.

| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca iubitul verisoarei tale este de fapt un mare lxabar, de aceea vrea poze cu ea nud, ca sa se masturbeze.
Eu spun sa-i comunici ca-i bine sa scape de asemenea specimen. Daca la 30 de ani prefera tot masturbarea, ori are o problema psihica mare, ori are un cuc mic in pantaloni, incapabil sa satisfaca.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Hai mai... adica eu la 40 nu o sa mai am nici o sansa la o bucatica de carne proaspata? Nu mi se pare o diferenta asa de mare de 13 ani, dar depinde si de persoanele in cauza si cit de mature sunt psihic. Poate ala e mai infantil la 31 ca altii la 15 si ea la 18 e mai pe felie ca altele la 30. Nu ai intrat in detalii deloc privind vara-ta si gagiul in cauza - ce vise-aspiratii-planuri are ea, ce a facut el pana in prezent, cum s-au combinat, cum e relatia dintre ei in general.

| Frank51 a răspuns:

Esti sigura ca are 31? Fizic poate, mental hai 15.

| cristimihailov a răspuns:

Cocosel noduros, atitudine matura, gandire coerenta, respect relaxat, atractie... sunt doar cateva motive.

| alina2k18 a răspuns:

Hăhăhăhă - din mesaj reiese ca ii place pixda tanara lu' ala laughing si face si el o l@bica sanatoasa la niste poze laughing
Oricum la cum scrie e vai pl lui laughing cu vrajeala aia expirata de prinde doar la pustoaice ca o femeie de 31 se pi$a pe el laughing si pe hormonii lui laughing
Deci da, sa ii dea viteza prietena tawinking tipului ca nu merita.

| Osneros a răspuns (pentru alina2k18):

"cu vrajeala aia expirata de prinde doar la pustoaice"
Prinde la pustoaice? :O
Ma asteptam la mai mult, chiar si de la pustoaice laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru Osneros):

Pai la fetisoara asta a prins cat de cat, desi la 31 ani un barbat adevarat si smecherwinking o imbarliga de nu mai stia nici cum o cheama cu buletinu in mana laughing asta e doar o l@ba trista de 31 ani laughing

| Nemessys a răspuns:

Eu te cred ca tii la ea dar gandeste-te ca cel mai bun mod de a convinge un om ca greseste este chiar sa-l lasi pe el sa-si dea seama de greseala facuta. Noua oamenilor cand ni se spune ceva de cele mai multe ori ignoram persoana respectiva, credem ca spune prostii, dar uite ca peste ceva timp se intampla ceva si persoana care ne-a sfatuit avea dreptate. Si este adevarat ca daca ascultam de acel cineva nu mai ajungeam sa regretam? Dar uite ca am continuat pana am facut greseala si ABIA APOI ne-am invatat minte. Ca asta e cheia, poti sa-i spui omului cat i-ai spune, pana nu o pateste pe propria piele.

| Alexuţ02 a răspuns:

Inseamna ca are 31 ani degeaba, nu stiu ce-i in mintea aluia daca e disperat dupa niste poze cu ea, nu neg ca tine la ea, poate chiar tine... dar e greu de crezut, eu cred ca e genul de persoana care nu-si gaseste o iubita de varsta lui si se duce la fete cu 10 ani mai mici decat el, ce relatie poate sa aiba ea cu el? Verisoarei tale ii poti arata ca greseste lasand-o in pace chiar daca mai tarziu o sa planga dupa el sau mai stiu eu ce chestii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decât să critici viata altuia, mai bine vezi de viata ta. Are 18 ani, e majoră. Nu ai pe cine să convingi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema ta delicata e ca nu ai și tu atât timp cât ei 2 se iubesc nu contează asa mult vârsta las-o pe ea sa decidă ce e ok pentru ea și dacă e sa nu fie bărbatu potrivit sa se dea ea cu capu de pereți nu sa intervii tu în relația lor sa destrami relația dacă ar fi avut 40-50 mai ziceam da asa nu vad un impediment privind vârsta
Dacă o spus ca o iubește indiferent ca ii satisface sau nu hormonii e clar ca o iubește problema delicata auzi la ea zici ca o lăsat-o gravidă și sa făcut nevăzut. Axeazate mai bine pe relațiile tale dacă o iubești pe varata las-o pe ea sa decida dacă e ok pentru ea tipu sau nu pui mic și zăpăcit ce ești tu laughing de unde ști tu ca nu o iubește ai și mare experienta tu în de astea sau ești clarvăzătoare happy dacă o sa insiste cu poze sexy și alea alea abia atunci poți sa intervii poate se cunosc de ceva timp și tipu vrea sa treacă la next level doar nu o sa tina lângă el bibelou e majora poate și singura sa ia decizii. Nici tu nu ai 18 ani da sunt sigur ca dacă te ar aborda unu de 30 mai cool ai fi flatata, ăștia de 18 nu prea știu ce vor de la viata sunt dezorientați nu e o regula da nu sunt serioși unii din ei. Spune-i la varata dacă ții la ea sa nu cada repede în plasa și sa nu ridice ușor coada dosr ca aude niște vb frumoase și nici încredere 100% sa nu aibe pana nu îl cunoaște bine și face to face nu doar virtual ca dacă se iubesc virtual e clar asa cum o faci de regula tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsta este doar o cifra.
pfoai si eu am nevoie de una de 18 ani (Ps nu am 30 de ani ca in cazul respectiv). Insa ca barbat si sa ai 50 de ani tot una de 18 ai alege. Senzatia, farmecul laughing
Ich will

| Stropdeploaie a răspuns:

Dar de Ce Vrea poze sexi cu ea? Asta ar trebui sa o puna mult pe ganduri! Spune i asta si ei!

| Nume6 a răspuns:

Mai mult ca sigur o înseală, dacă ai timp și răbdare să îl urmarești să vezi ce face e bine. Daca nu, las-o că se va trezi ea la realitate și își va da seama că ăla vrea doar sex de la ea. E virgina? Pai asta cred ca vrea de la ea daca e virgina, o noapte maxim doua, si dupa sa ii dea ei papucii. Probabil are un orgoliu pentru virgine, vrea doar fete virgine sa se distreze cu ele.

| Ely1234567 a răspuns:

Dacă îi cere poze sexi atunci cu siguranță nu o iubește. De ce nu vorbești cu părinți ei poate pe ei o sa îi asculte pe tine cu siguranță nu te va asculta happy