| iulia_manchiu a întrebat:

Hei, TPU! Am o situatie cam neplacuta. Aseara ma jucam cu castile pe urechi, de obicei cam aud tot ce se intampla in camera, insa aseara probabil eram prea prins. Sora mea a intrat in camera, frate si mi-a tras o sperietura de mai mai sa fac infarct. Serios acum...fiind atat de concentrat efectul a fost groaznic. Acum vreau sa i-o intorc. Probabil se asteapta si ea la asta...insa vreau sa o surprind, sa o sperii atunci cand nu se asteapta. Ajutati-ma...cum sa ii intorc "favorul"?

3 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Dacă zici că se așteaptă deja la ceva, fii imaginativ și întrece măsura, taie-ți un braț și fugărește-o cu el, nu ai cum mima efectul!

| FreddieM a răspuns:

Adica ceri ajutor sa-i creezi aceeasi situatie neplacuta surorii tale. Esti fara inima.
In loc sa-i explici sa nu mai faca, cauti razbunare.
Eu te-as ruga sa mai cresti putin la minte.