| eliza7943 a întrebat:

Hei TPU, anul viitor vreau sa merg cu iubitul meu intr o vacanta. Imi puteti spune niste locuri frumoase? Mi ar placea sa mergem pe o plaja exotica sau undeva unde este apa accea frumoasa de poti sa vezi prin ea.
Multumesc,

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Acea apa exotica turcoaz o avem noi in peninsula Halkidiki, pe brațul Sithonia. Îți recomand stațiunea Vourvourou.

| mihai69 a răspuns:

Lefkada, insula grecească. Are unele dintre plajele din topul mondial.

| Sofer a răspuns:

Maldive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caraibe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bali, Indonezia

| Alexandrionelu a răspuns:

Daca vreți ceva destul de ieftin și nu foarte departe, eu va recomand Croația. Adriatica este foarte limpede și curata, are o culoare frumoasa, este foarte sărată, iar cazarea și restaurante sunt mai ieftine decât pe litoralul nostru. Va descurcați cu engleza sau germana.
Vacanta plăcută!

| ConnorRK800 a răspuns:

1) Sandy Beach, Anguilla.
2) Eagle Beach, Aruba.
3) Seven Mile Beach, Grand Cayman.
4) Pink Sands Beach, Harbour Island, Bahamas.
5) White Bay Beach, Jost Van Dyke, British Virgin Islands (preferata mea)