| Andrada_Grama_1999 a întrebat:

Hei TPU...as vrea sa stiu cum pot sa fug de acasa....as vrea sa fug pentru ca in urma cu doua luni m-am certat foarte rau cu parintii mei si m-au dat afara din casa,si am dormit pe afara si nu mi-au dat de mancare si m-am dus la cea mai buna prietena a mea si am stat acolo timp de patru saptamani dupa care au venit dupa mine,mama mea a fost plecata de acasa un timp dupa care a revenit si tatal meu m-a rugat sa vin acasa ca o sa fim din nou o familie,am vazut cum o batea pe mama mea si ce am vazut nu mai vreau sa vad si mama a plecat iar, sambata asta am mers la zalau la zilele orasului si duminica urma sa vin acasa dar tata m-a sunat si a zis ca sa fiu cat pot de repede in gara ca mergem undeva...tatal prietenei mele m-a dus cu masina si m-a lasat acolo... dupa 5 minute tatal meu si fratele meu care are 21 de ani ...au spus ca au aflat ca eu am o relatie cu tatal prietenei mele si asta e problema...au inceput sa il ameninte si eu am vrut sa fug dar m-au prins si m-au dus la spitalul de nebuni...dar acum nu mai vreau sa stau acasa ce as putea sa fac? Dau funda ❤

Răspuns Câştigător
| deea3507 a răspuns:

Du-te la tatal prietenei tale sa te creasca el

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deci, esti la spitalul d enebuni sau esti acasa? De unde vrei sa fugi?
Cati ani ai?
Daca esti minora, poti merge la Politie sa le spui motivul pentru care nu poti sta acasa cu parintii tai si ei vor stii ce sa faca cu tine.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cu cata scoala ai nu te primeste nimeni nici la matura.

| pufulescu a răspuns:

Nu e deloc bine ce vrei sa faci! Incearca sa ii mai suporti pe parintii tai cel putin un an pana faci 18 si apoi, fiindca te poti angaja, poti pleca de acasa. Asa cum esti acum risti sa ajungi prin vreun bordel!

| Printesa10TM a răspuns:

Du-te la politie.

| Andrada_Grama_1999 explică:

Da dar parintii mei nu ma lasa

| Andrada_Grama_1999 explică:

Dar parintii mei nu ma lasa