| Swetlly122 a întrebat:

Astăzi în clasa am asistat la o scenă dintre 2 fete și sa-mi spuneți mie voi care-i cea mai proasta. Deci primei fete ii era sete și a 2 a avea apă și s-a oferit să ii dea și face prima către colega ei de banca" nu beau eu apă după asta". Și fata care îi dădea apa e super de treabă, frumoasa, aranjata, drăguță și sufletista din moment ce s-a oferit să-i ofere unei pițipoance cu figuri 100 in cap.Deci cine e? Aia că nu se ridică la nivelul pițipoancei sau pițipoanca?

10 răspunsuri:
| Andrei200202 a răspuns:

La nivelul aleia nu te ridici, cobori.
Apreciez fata care i-a oferit apă și detest comportamentul "pitipoancei".

| Yurisa a răspuns:

Niciuna. A fost o faza neinsemnata

| Nemessys a răspuns:

In ziua de azi, prost poate sa fie si ala care ajuta happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine faci rău primești
Ști zicala.alta chestie e ca în general nu e ok sa bei după altcineva dar contează gestul dar se pare ca unii nu apreciază nimic.

| Osneros a răspuns:

Cea care pune întrebarea.

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Cea cu figuri a doua fata a făcut foarte frumos ca să oferit sa îi dea din apa ei acelei fete

| mihai69 a răspuns:

În ziua de azi nu e sigur să mai bei (orice, nu doar apă) după nimeni; așadar, se poate spune că ambele sunt în mod egal de proaste.
Și la cum scrii, ești și tu cam la același nivel.

| christine99 a răspuns:

In liceu sunt multe persoane tampite, asa e si fata aia se crede vedeta. Oricum dupa ce terminati intamplarile astea nu o sa mai insemne nimic.

| Adry05 a răspuns:

De ce ar fi proastă fata care a vrut să ajute?!