| Swetlly122 a întrebat:

Care-i treaba? Azi am avut un moment ciudatel, m-am gândit fara sa vreau la un băiat cu care înainte vorbeam in fiecare zi, m-a luat nostalgia și dorul puternic, fiindcă nu am mai vorbit de o luna. Și acum mai pe seara am văzut un mesaj de la el spunând că îi e dor de mine. Ce telepatie mai e și asta?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ignora-l si vezi-ti de treaba!
Despre morti si fosti iubiti sa nu mai pomenim, ca nu aduc nimic bun, fiindca trecutul nu se poate schimba si viitor nu exista impreuna cu un fost.
Ia de lucreaza ceva la matematica, sa vezi cum uiti total de el.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este telepatia dintre doi oameni care se iubesc. Este foarte reală și a fost confirmată de mii și mii de ori până acum de mii și mii de cupluri. Dorul puternic este o emoție intensă care generează biocâmp care se simte și de la distanțe de zeci de mii de km.

| JicaContra a răspuns:

Felicitari, ti-ai gasit barbatul viselorwinking

| Marius22222222222 a răspuns:

Uneori atragi singura ceea ce ti se intampla. EU unu nu prea cred in telepatie. Lucrurile bune la fel ca Cele rele vin cand nu te astepti

Răspuns utilizator avertizat
| Carolina1972 a răspuns:

Cati ani ai?