| Swetlly122 a întrebat:

Chiar aveți dreptate! Pe internet circula tot felul de ciudati. Mare grija! Eu mi am învățat lecția. Yehh parcă îmi trece un fior pe sirea spinării.off, m-am lovit de toți ciudații

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai dreptate. Tu esti un exemplu concludent.

| Sofer a răspuns:

Nu toata lumea e perfecta. Mai dai si de ciudati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-ne ceva ce nu ştim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezvolta ce ai patit? happy acum sti treaba asta?

| Comunity a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine stie prin ce a trecut. happy

| CdeMetal a răspuns:

Kf pritzy te scot la un suc? Pwp

| Comunity a răspuns:

Ai mare grija. Mare grija. In lumea asta persoanele din spatele televizoarelor, din spatele oamenilor importanti vor sa dea impresia ca in societate totul e frumos si bine, dar realitatea e sumbra si dificila. Am vazut si trait multe.

| ihnei a răspuns:

Daca esti proasta si le dai atentielaughing)