| Swetlly122 a întrebat:

Dați-mi una pentru a mă trezi la realitate. Vorbesc cu un tip virtual cică suntem intr-o relație.Așa, mă rog e mai mare decât mine. Oarecum am putina dependenta dar sper sa dispară de când mi-a spus ce gânduri perverse are cu mine in detaliu. Astăzi nu m-am putut concentra sa învăț pentru că am rămas șocată, wow, îmi voi reveni și îl voi uita chiar daca m-am obișnuit să îmi scrie și să îi scriu?

Răspuns Apreciat de Editori
| MeConstantine a răspuns:

Telefonul creeaza dependenta, indiferent cine ti-ar fi scris constant ti-ar fi format o oarecare dependenta fata de el.
Daca stii ca trebuie sa o termini cu el atunci sterge numarul, mesajele si sterge toate lucrurile care te-ar putea duce la el plus blocare. Fiind mai mare si zicandu-ti chestii perverse se joaca cu mintea ta si vrea sa vada cate bariere in gandire poate darama. Daca veti continua sa vorbiti te va tachina, etc, pana vei fi de acord cu parerile lui si cu modul de gandire.
Este important sa fii mai matura in gandire ca sa ii faci fata, daca nu renunta si considera tot ceea ce s-a intamplat ca o experienta.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal, da trebuie să renunți complet la a mai vorbi cu el și să înlături orice îți amintește de el

| RAY a răspuns:

Nu exista relati pe net, va pierdeti timpul aiurea amandoi

| alina2k18 a răspuns:

Pai ala scrie de plictiseala sau spera sa fufu si el ceva la tine in realwinking
''când mi-a spus ce gânduri perverse are cu mine in detaliu''
Mda, ganduri, ca in real abia ii tine 2 minute pe ceas laughing
Probabil rupe lalalalaba si se uita la filme p0rn0winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Da tot a reușit să o vrăjească.

Răspuns utilizator avertizat
| alina2k18 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Oh puiut mic laughing nu m-ai auzit injurandwinking le dau mai rau ca aia din puscariewinking

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Îți dai seama că dacă își face relații virtuale cu minore nu e nimic de capul lui, e un ciudat care vrea și el să profite de o proastă și te-ai arătat la fix.

Răspuns utilizator avertizat
| kinderman a răspuns:

Draga mea stii ce trebuie sa faci sai dai BLOCK

| Percueu a răspuns:

Nu ii mai răspunde sau ii zici ca '' scuze, eram cu iubi pana la pizza''. Și plus de unde știi ca nu e un fel de Dincă? Sau îți ștergi contul de... dacă poti