| Swetlly122 a întrebat:

Daca un băiat are Instagram și urmărește doar pagini cu fete dezbrăcate, content xxx și tot felul de prostii de astea, e clar că sunt semne că e un obsedat? Adică chiar așa dai fallow la de astea și te mai vede și lumea că urmărești așa ceva

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar tipul nu face 2 bani

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii plac senzatiile tari

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mi s-ar parea dubios si as crede ca e ceva in neregula daca as vedea asta. Dar probabil ca lui i se pare cool. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este intr-adevar obsedat de sex sau anumite pozitii, etc.

| Wr3nch a răspuns:

Fiecare in curtea si pe paginile lui face ce vrea. Is destule fete care dau like doar la ''influencerite'', pe aceiasi logica deducem ca si ele is obsedate de moda si produse, nu? laughing

| SilentRain a răspuns:

De ce îți pasa ție? Clar ca are el ceva probleme de se uitat asa ca disperatul

| aXy99 a răspuns:

Ce intelegi prin fete dezbracate si content xxx? Modele de fitness sau pornografie?

| Endoryus a răspuns:

Oricine are Instagram e un terminat/ o terminata.

| mdc98 a răspuns:

Da, asa este happy
Nu este normal sa faca asa ceva.
Poate fi chiar un viitor violator, nu doar obsedat.

| Wr3nch a răspuns (pentru mdc98):

De unde ai dedus? laughing Ai doctorat in psihologie? laughing

| mdc98 a răspuns (pentru Wr3nch):

Pai de ce ai urmari asa ceva?
Decat daca ai fi un obsedat de femei, sex, necontrolat. Asa se nasc violatorii, cei ce nu pot tine de o relatie.
Un barbat matur, adevarat, integru nu vei vedea sa urmareasca sau sa se uite la asa ceva.

| Wr3nch a răspuns (pentru mdc98):

laughing Mama ce prejudecata de 2 lei. Deci cei care se uita la filme poliste vor sa fie criminali nu?

| mdc98 a răspuns (pentru Wr3nch):

E una sa te uiti la filme, si e alta sa fi obsedat sa urmaresti femei dezbracate, content xxx, cum naiba ai putea tine o relatie cu o fata asa?
Cred ca prejudecata ta e mai de 2 lei decat a mea.

| Simpatic a răspuns (pentru Wr3nch):

Sau politisti happy