| simplegirl2 a întrebat:

e cadou i-as putea face mamei,ceva frumos care sa o impresioneze si care sa pastreze mult timp?(in afara de imbracaminte,parfumuri, seturi de vesela)

16 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Un lantisor de argint cu medalion, nu conteaza forma, dar daca are forma de inimioara, e perfect, si in medalion, un text dragut... "love you mom!" (sau altceva in aceeasi idee.) (sau daca se poate, poza ta, dar astea trebuie facute la comanda si costa mai mult)

Trandafirii ii poti acoperi cu un spray de ceara, (parafina), se vor pastra mai mult

| h3r a răspuns:

Ceva simbolic, reprezentativ voua. Poti "imprima" o amintire placuta. Surprinde-o.

| alina2k18 a răspuns:

O rama foto digitala in care sa pui poze cu tine si ea de cand erai tu mica.

| IIIshaneIII a răspuns:

Un iphone 7, 8 cred ca ar fi un cadou nemaipomenit de frumos

| simplegirl2 explică (pentru IIIshaneIII):

happy are telefon foarte buna care ii place:altceva?!

| IIIshaneIII a răspuns (pentru simplegirl2):

Ai putea sa ai cumperi un lant de pus la gat, cercei, bratara, etc.sau papitoi de plus, sau sa pui pe cineva sa picteze un tablou cu ea, etc

| munteanuionvictor a răspuns:

Carte de bucate sau ceva deosebit de la un magazin de artizanat, o cămașa tradițională etc.

Răspuns utilizator avertizat
| armand69 a răspuns:

E mama ta, o cunosti, stii ce ii place!

| nikyreed a răspuns:

Un buchet de trandafiri si sa presori sclipici pe flori.Straluci ar trebuie sa fie la birotica

| simplegirl2 explică (pentru nikyreed):

Da.buchet de trandafiri oricum vreau sa-i iau, cati ani implineste atatia trandafiri; dar vreau obiecte sau altceva pe langa flori(se ofilesc dupa aceea) ..intelegi?

| Yoggy a răspuns:

Eu i-am luat un lantisor acum 2 ani, de aur si era foarte bucuroasa