| Swetlly122 a întrebat:

Eu in continuare sufăr de o trauma. Eu am 18 ani și am ieșit cu un tip care am crezut că avea 23 dar de fapt avea 30. Mă rog am trecut și peste asta mai cu greu.A decurs bine întâlnirea am văzut în el un prieten, un băiat protector, o persoana de încredere. Și apoi după un timp mi-a zis intr-un limbaj vulgar ce vrea sa îmi facă și m-am simțit complet incorporabil că eu nu îl văd ca pe un iubit. Și apoi tot el îmi spune că mă respectă mult și că o să aibă răbdare și bla bla bla dar vrajelile astea au fost egale cu 0 pentru mine

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu nu intelegi ca noi nu vrem prietene si vrem sex,e ceva natural,normal,nu il vrei ca iubit nu pasta legatura cu el, simplu, si eu mi-am pierdut timpul cu toate tarfele, ipocrite, prefacute care profitau de timpul meu si nu ofereau nimic sexual

| TheWznd a răspuns (pentru RAY):

"noi nu vrem prietene, vrem sex"
"eu mi-am pierdut timpul cu toate tarfele"
Cinteste inca odata, dar inceeet

| RAY a răspuns (pentru TheWznd):

Care e faza?

| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa-ti pui intrebarea: "pentru ce m-a mintit asta, ce interes a avut?" Distractie, sex si cam atat.
De respect sau sentimente, nici nu poate fii vorba in acest caz.
Chiar si-a dat singur arama pe fata, cand ti-a vorbit vulgar si ti-a spus ce ti-ar face. cand si-a dat seama ca nu-i merge asta cu tine, a revenit si ti-a spus ca de fapt te iubeste si te respecta... evident, minciuni.
Posibil sa fie proxenet, care se da drept indragostit, te supune la test in pat sa vada cat esti de buna si cat esti capabila sa-l satisfaci, si apoi te vinde celor care se ocupa cu asta.
Se pare ca Romania, Albania si Cehia, au retele masive de proxeneti care sustrag fete si le vand pe piata sclaviei sexuale, din alte tari europene.
Strategia este simpla: minciuna, atractie, vorbe frumoase, promisiuni de casatorie, bani, placeri facute fetelor, ca si cum sunt gata sa se casatoreasca cu tine, pana ajung sa te ia intr-o excursie peste hotare, de unde nu te mai intorci, ca esti vanduta imediat.

Vreau sa te interb, de unde il cunosti pe asta?
Iti este vecin sau prieten cu vreo ruda?
Ca-i mult prea mare pentru a-ti fi coleg, sau a umbla pe la tine pe la scoala.
Te-a agata online, asa-i?

| doctorandus a răspuns:

In intimitate poti sa vorbesti obscenitati, nu vad o problema-n asta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asa si care este intrebarea ta?

Daca intrebarea era, ce sa faci... atunci stii ce sa faci. Daca nu vrei sa mai ai legatura cu el, nu o sa mai ai, mai bine mai devreme decat sa aflii ca este un psihopat si nu iti mai da pace niciodata.

| Freya1 a răspuns:

Te întâlnești si vorbesti cu prea muți tipi pe internet.Inteleg ca ai doar 18 ani si poate nu ai încă experienta necesara dar asta tine de educatia.Nu ti-a spus nimeni acasă sa nu te vezi cu străini? Nu ai vazut atâtea cazuri in care foarte multe fete pateau lucuri nasoale din ieșirile astea, si din intalniri cu straini?

| SilentRain a răspuns:

Asa sunt unii băieți, nenorociți
Te minit, iti castiga încrederea si dupa te manipulea pentru sex

Fii cu picioarele pe pământ, rupe orice legătură cu el

| alina2k18 a răspuns:

''Și apoi după un timp mi-a zis Intr un limbaj vulgar ce vrea sa îmi facă''
Ahhahaha, se dadea si el mare footaci0s ca sa te impresioneze, stai linistita, astia de latra mult asa sunt praf in pat laughing
Mie imi plac aia care tac si fac toate perversiunile nu latracii astia tristi rupti de lalallal@bawinking p-astia ii foot in gura de nu se vad de la primul mesaj cu tenta sexuala laughing

| ywar a răspuns:

Tema emisiunii este reforma fiscala. puneti o intrebare la obiect va rugam frumos. Tineti receptorul mai aproape de gura sau cu ce vorbiti parca ati spus ca v-ati simtit complet incorporabil? Nu intelegem prea bin ce vreti sa spuneti. Va rugam sa lasati linia libera pentru apeluri importante.

| siriusblack98 a răspuns:

Te-a facut sa te simti complet ''incorporabil'' wtf? Cine te pune sa-ti pierzi vremea cu ciudati si cu dubiosi? Lumea e rea, nedreapta, scarboasa si demna de o moarte lenta si chinuitoare.Accepta lucrurile astea si nu vei mai avea pretentii de la nimeni cat sa treci printr-o deceptie.Asteptarile aduc dezamagiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă și asta e trauma e clar laughing atunci când te calcă o mașină și ramai paralizat pe viata ce i? Tu ești de vina ca te încrezi in tipi necunoscuți și dubioși din mediul virtual nu ai învățat din greșeli puiuț nici acum? Tu dai se pare ca numai de perverși sexuali ce cauți aia găsești în loc sa pui mana sa înveți pentru bac tu o lalaiesti cu tot felul de ciudați eu zic sa fi mai vigilenta și sa nu te mai încrezi în orice tip necunoscut într o zi o vei păți și sa cunoști adevărata trauma e bine totuși ca nu ai fost de acord cu propunerile și nu ai luat plasa fi mai atenta data viitoare în cine îți pui încrederea ca mulți se dau ceea ce nu s pan la urma urmei și o arătat adevărata fata și dupa ce o văzut ca nu o mers mangleala o dat-o la întors sa văzut cât de mult respect are fata de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei200202 a răspuns:

Ok, nu ai nicio întrebare, doar îți spui oful.
Ce mai exact ti-a spus? Dacă simți că nu ai incredere in el parerea mea e sa închei orice legătură cu el și asta e.

| 70gabriela70 a răspuns:

Deci care e intrebarea?

| Swetlly122 explică (pentru 70gabriela70):

Întrebarea e cum sa mă simt mai bine

| Nemessys a răspuns (pentru Swetlly122):

Pai la momentul actual, ce simtit ca te deranjeaza?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Swetlly122):

Depinde la ce faci referire când zici ca vrei sa te simți bine. Bine te poate face sa te simți oricare bărbat de aici.

| PetruPetruPetru a răspuns:

Lasă l baltă.

| kinderman a răspuns:

Simplu nul mai baga in seama pentru ca astfel de persoane nu merita nicun fel de atentie

| nyez50 a răspuns:

Pai eu zic că dacă tu nu îl mai vrei nu te mai gândii la el și uita l